RDK: taki był 2013

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2014 11:00
Pierwsze wydanie Radiowego Domu Kultury w całości poświęcamy podsumowaniu ostatnich dwunastu miesięcy. Zgodnie z obietnicą – ogłaszamy zwycięzców Plebiscytu 2013 i przedstawiamy kolejnego Kulturystę Roku! Kto to będzie?
Audio
Nadchodzi Kulturysta
Nadchodzi Kulturysta!Foto: Jarema Drogowski

Głosy policzone! Nasz Plebiscyt cieszył się – jak przed laty – wielką popularnością, a jego wyniki… mogą zaskoczyć. O tym, kto wygrał w trzech kategoriach: płyta, książka i wydarzenie roku, zdecydowali Słuchacze.

Oto nominowani do tytułu KULTURYSTA ROKU 2013!
Po raz czwarty wybraliśmy także Kulturystę Roku. Konkurencja, jak zawsze, była silna. Wszyscy nominowani są dla już dla nas właściwie zwycięzcami, ale tylko jedna z tych osób dołączy do Cecylii Malik, Honzy Zamojskiego i Daniela Rycharskiego. Kto to będzie?

Oto najlepsi 2013! Kulturystą roku została...

Przypomnieliśmy też – w skrócie – ostatnie dwanaście miesięcy, naszych gości i tematy, które poruszaliśmy. Szczególne miejsce w tym podsumowaniu zajęło wydanie z 6 lipca, być może najbardziej… nieprzewidywalne w historii.
Sięgnęliśmy też po kolejną opowieść Wojciecha Włodarczyka. W 2014 roku kontynuujemy spotkania z "Muzycznym Przewodnikiem Trójki".
Witamy w 10. roku RDK-u!

Do słuchania "Radiowego Domu Kultury" zapraszamy w każdą sobotę między 12.00 a 14.00
obszańska, szydłowska & nogaś

www.facebook.com/radiowydomkultury

Czytaj także

Tu Radiowy Dom Kultury!

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 11:42
Boska Komedia, Wspieram Kulturę, Totart i Paweł Konnak, Namysłowski, Przebudzenie. Tu było, tu stało...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oto nominowani do tytułu KULTURYSTA ROKU 2013!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 13:55
KULTURYSTA ROKU wybierany jest przez dziennikarzy Trójki. To honorowy tytuł, który przyznajemy osobom toczącym codzienną walkę o dostęp do kultury dla… wszystkich.
rozwiń zwiń