X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowy dom open'erowy

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2014 16:25
"Radiowy Dom Kultury" na początku lipca nie mógł zabrzmieć inaczej. Open'er! Open'er! Open'er Festival! I to nie tylko od strony muzycznej.
Audio
  • Open'er Festival nie tylko od strony muzycznej (Radiowy Dom Kultury/ Trójka)
Publiczność podczas koncertu brytyjskiej grupy Foals, trzeciego dnia Opener Festival 2014 w Gdyni
Publiczność podczas koncertu brytyjskiej grupy Foals, trzeciego dnia Open'er Festival 2014 w Gdyni Foto: PAP/Adam Warżawa

W specjalnym wydaniu "Radiowego Domu Kultury" nadawanym prosto z lotniska Gdynia-Kosakowo podsumowaliśmy dotychczasowe wydarzenia Open'er Festival, w tym koncerty, ale też spotkania z książką i ze sztuką.
Gościem Agnieszki Szydłowskiej był Jack White, który przyznał jej się do tego, że ma sentyment do Polski. Bardzo ciepło wspominał m.in. koncert na Open'er Festival z 2005 roku.

Jack White: nie ma dni, w których nie zajmuję się muzyką>>>
Nie samą jednak muzyką żyje Open'er. W miasteczku festiwalowym działa "Biblioteka Trójki", która zrobiła furorę podczas poprzednich edycji gdyńskiej imprezy. Powstała ona z inicjatywy Trójki i Instytutu Książki we współpracy z  Alter Artem - organizatorem festiwalu. W AlterCafe można było porozmawiać m.in. z Sylwią Chutnik, Ignacym Karpowiczem i Małgorzatą Rejmer. W "Radiowym Domu Kultury" Sylwia Chutnik i Ignacy Karpowicz opowiedzieli Michałowi Nogasiowi o spotkaniach festiwalowych i o swoich najbliższych planach zawodowych.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>
W audycji nie zabrakło też szeroko obecnej na Open'er Festival sztuki. Agnieszka Obszańska o instalacji "Bezdźwięk" rozmawiała z Joanną Rajkowską i Michałem Rudnickim. Dziennikarka Trójki odwiedziła także inne artystyczne zakątki Open'er Festival.

"Bezdźwięk", czyli spacer wewnątrz ciała>>>
Na tym nie koniec atrakcji. Dzięki Katarzynie Borowieckiej usłyszeliśmy m.in. co dzieje się w strefie organizacji pozarządowych, a Gabriela Darmetko sprawdziła, jaka moda panuje na Open'er Festival i czy pasują do niej trójkowe uszy - nasz nowy, cieszący się dużą popularnością gadżet.
Zapraszamy do wysłuchania audycji! "Radiowy Dom Kultury" przygotowało niezawodne trio Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś.
Audycja "Radiowy Dom Kultury" w każdą sobotę od 12.00 do 14.00

(ei/kd)

Czytaj także

Open'er Festival 2014. Bardzo energetyczny koncert Pearl Jam

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2014 14:39
Wydarzeniem drugiego dnia Open'er Festival 2014 był występ grupy Pearl Jam. Zespół zagrał ponad 2-godzinny koncert. - Było kilka utworów, których mogą nam zazdrościć ci fani, których na festiwalu zabrakło - mówili w audycji "Fest Program" wielbiciele zespołu. Rozmawiała z nimi Agnieszka Szydłowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open'er Festival 2014. Mazolewski: Autechre rozsadza umysł

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2014 16:36
- Było inaczej, bo w domu, nad morzem. Takie granie zawsze jest szczególne. Mocno się przejmowałem tym występem. Znam tę publiczność i wiem, jak wielu przyjaciół i kolegów przychodzi, żeby zobaczyć, co teraz robimy - mówił w "Fest Programie" Wojciech Mazolewski. Artysta wystąpił z projektem Pink Freud Plays Autechre na Open'er Festival 2014.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open'er Festival 2014. Jack White: nie ma dni, w których nie zajmuję się muzyką

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2014 14:57
- Zawsze się cieszę przyjeżdżając do Polski, planowałem tym razem być tu z całą rodziną. Chciałem po festiwalu zrobić sobie kilka dni wolnego i z najbliższymi cieszyć się z pobytu w Polsce. Tak się nie stało, ale z całą pewnością tu wrócę - mówił w audycji "Radiowy Dom Kultury" Jack White, jedna z gwiazd tegorocznej edycji Open'er Festival.
rozwiń zwiń