X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wiła wianki...

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 11:41
Wszystkie śluby mojej Mamy - San Francisco - Muzeum Warszawy - Off Festiwal - teatr na Open'erze - Tauron Nowa Muzyka - urodziny George Michaela - Puszcza śpiewa!
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Anna Om/shutterstock.com

. .

Zaczynamy polecamy. Agnieszka Szydłowska dzisiaj podwaja stawkę! Pierwsze zaproszenie wiąże się z trawjącym właśnie festiwalem Big Book. Już jutro wieczorem podejmujemy wyzwanie - którego tytuł brzmi George Michael Birthday Party, czyli biografia zapisana w piosenkach. Z tym zaproszeniem zwracam się przede wszystkim do "niefanów". Fanów przekonywać nie trzeba :) Drugie to wystawa "Wszystkie śluby mojej Mamy" autorstwa Grażyny Makary. Córka - po wielu latach- idzie tropem fotografi ślubnych, fotografi na których za każdym razem pojawia się jej mama...Wystawa trwa do 6 lipca w Muzeum Wsi Kieleckiej

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji z 24.06.2017 >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji z 24.06.2017 >>>

Agnieszka Obszańska poleca wyprawę do Królikarni. I spotkanie o brzasku na Brzasku!Już jutro w warszawskiej Królikarni spotkanie z wyjątkowymi gośćmi z niesamowitymi gośćmi: sarną, jeleniem i przelewającym wodę pieńkiem z rzeki Narewki. Ci wszyscy i wiele innych wystąpi za uprzejmym pośrednictwem Izabeli Dłużyk, skrzętnie dokumentującej leśne szmery oraz Marcina Lenarczyka – specjalisty m.in. w dziedzinie słuchowisk oraz jednego z współtwórców Lado ABC. Iza od dziecka pasjonuje się dźwiękami natury, a od kilku lat zajmuje się profesjonalnym ich gromadzeniem. Swoje albumy wydaje nakładem australijskiego wydawnictwa Listening Earth oraz słowackiego LOM i polskiego Soliton. Prywatnie miłośniczka papug." Puszcza śpiewa" - słuchowisko przyrodnicze już jutro start 4:00.

Festiwale, festiwale a wśród nich jeden z naszych ulubionych OFF Festival w Katowicach. Do sierpnia mamy jeszcze trochę czasu, ale już dziś - sekcja sztuka na OFF Festiwalu i zdradzamy szczegóły o intrygującej wystawie, której tytuł zmienia się każdego dnia, a będzie można ją znaleźć na ulicach Katowic, choć nie tylko...więcej zdradził Agnieszce Obszańskiej kurator wystawy Sebastian Cichocki.

Michał Margański zabiera nas do Muzeum Warszawy. Życie rzeczy i słynne "pamiętaj człowieku jesteś tylko epizodem w życiu rzeczy". Czy można opowiadać o świecie, mieście i patriotyzmie oglądając klamkę z warszawskiego ratusza? Można! Wspaniale wyjaśnia to Jarosław Trybuś -na antenie (krótko) i na wystawie Rzeczy Warszawskie  (wyczerpująco).

Spoglądamy już trochę w stronę Gdyni i ruszamy tropem teatru na Openerze.
W tym roku, w dwóch namiotach teatralnych w okolicach głównego wejścia na festiwal zobaczymy  "(A)pollonię" Krzysztofa Warlikowskiego, oraz bardzo aktualne głosy polskiego teatru: "Białą siłę, czarną pamięć"  i "Henriettę Lacks".
Naszymi przewodnikami po tegorocznym programie teatralnym na Openerze jest Karolina Ochab i Piotr Gruszczyński z Nowego Teatru w Warszawie.

W telefonicznym skrócie mkniemy przez Kraków, Gdańsk i Lubiąż. Anna Dudzińska wywozi nas aż do San Francisco!

na FB 24/7

***

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury
Autorzy: Agnieszka SzydłowskaAgnieszka Obszańska, Michał Margański
Data emisji: 24.06.2017
Godzina emisji: 12.09

Czytaj także

Our Town

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2017 11:31
Malta - Tauron Nowa Muzyka - Teatr Figur Kraków - Up To Date - Paula & Karol- Talenty Trójki - 12 godzinny koncert.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fest festiwale!

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2017 11:00
Arek Sołtysik - Sylwia Chutnik - Tomasz Knittel - Paulina Wilk - Jonathan Safran Foer - Katarzyna Łęcka.
rozwiń zwiń