X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatr Warlikowskiego i biblioteka na Open'erze

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 11:00
Trójmiejskie święto muzyki konsekwentnie rozszerza horyzonty. Tym razem w "Radiowym Domu Kultury" zaprosiliśmy do Gdyni na dwa spektakle warszawskiego Nowego Teatru oraz na spotkania festiwalowego Dyskusyjnego Klubu Książki.
Audio
  • Agnieszka Obszańska rozmawia z Karoliną Ochab z Nowego Teatru
  • Małgorzata Kanownik i Michał Nogaś o Dyskusyjnych Klubach Książki

W teatralnych namiotach Open'era obejrzeć można będzie dwa spektakle: kultowe już "Anioły w Ameryce" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz wyjątkowe przedstawienie belgijsko-niemieckiego kolektywu Gob Squad, w którym dzieci opowiadają swoje wyobrażone życie, od narodzin do śmierci.

- Działania na pograniczu sztuk to nasze podstawowe założenie. Chcieliśmy przełamać XIX-wieczny model teatru jako tajemniczego, zamkniętego miejsca - mówi Agnieszce Obszańskiej p.o. Dyrektora Naczelnego "Nowego" Karolina Ochab. - Gdy nasi aktorzy dowiedzieli się o Open'erowych planach, bardzo się ucieszyli i od razu zaczęli sprawdzać, kto w tym roku wystąpi. Do Gdyni przyjedziemy na cztery dni [4-7 lipca - przyp. red.] z rodzinami i psami...

Z kolei Agnieszka Szydłowska rozmawiała z Małgorzatą Kanownik z Instytutu Książki oraz Michałem Nogasiem, którzy gorąco zapraszali do nowej Open'erowej biblioteki, a także do udziału w festiwalowym Dyskusyjnym Klubie Książki. Ta inicjatywa - jej szczegóły zdradzać będziemy na antenie Trójki w nadchodzących tygodniach - to rozwinięcie ogólnopolskiego przedsięwzięcia, które rozwija się do 2007 roku i dziś obejmuje już ponad 1000 (!) lokalnych klubów.

Więcej o Dyskusyjnych Klubach Książki oraz o działaniach Nowego Teatru na tegorocznym Open'erze (4-7 lipca) w nagraniach z Trójkowej audycji "Radiowy Dom Kultury".

Czytaj także

Mykietyn: Euro 2012 pokrzyżowało mi plany

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2012 18:00
Wybitny kompozytor opowiada w Dwójce o nowej płycie z muzyką teatralną oraz swoich planach na zagospodarowanie ulic i placów Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Nowy Teatr na Open'erze

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2012 15:00
Kolejne informacje dotyczące Projektu Sztuka 2012 przedstawił Mikołaj Ziółkowski na antenie radiowej Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anioły na Open'erze!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 11:09
Mikołaj Ziółkowski ogłosił na antenie Trójki, że podczas festiwalu obejrzymy spektakl "Anioły w Ameryce" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego! W specjalnie zbudowanym namiocie przedstawienie zostanie wystawione 4 razy, codziennie w samo południe!
rozwiń zwiń