X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lipiński: 30 lat minęło jak jeden dzień

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 13:58
Brygada Kryzys ze swoją "czarną płytą" wystąpiła w ostatnim dniu Open'er Festival na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Tomek Lipiński przed koncertem gościł w trójkowym studiu terenowym.
Audio
  • Tomek Lipiński przed koncertem Brygady Kryzys na Open'er Festival 2012
Brygada Kryzys
Brygada Kryzys Foto: fot. mat. promocyjne

- Płyta winylowa trwa 40 minut, a do dyspozycji mamy drugie tyle czasu. Zagramy więc "Brygadę Kryzys" w całości oraz utwory, które się na niej nie znalazły, choć istniały w tamtym czasie - zdradził Tomek Lipiński słuchaczom Trójki.

Na World Stage zabrzmiały także "To, co czujesz", "Wojna", a nawet 2 lub 3 utwory z albumu "Cosmopolis". Brygada pojawiła się na scenie o godz. 0.30 w składzie: Robert Brylewski , Tomek Lipiński, Alek Korecki, Filip Gałązka i Tomek Kvajah Szymborski.
Zespół wystąpi 21 listopada w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej! >>>

- "Czarną płytę" udało nam się nagrać w niezwykle dobrych warunkach, a to dzięki Jackowi Olechowskiemu, który załatwił nam możliwość testowania nowo zbudowanego studia nagraniowego. To wszystko działo się w pierwszych miesiącach stanu wojennego! - wspominał Lipiński.

O tym, jak doszło do powołania Brygady Kryzys, autobiografii Roberta Brylewskiego i własnym blogu Tomek Lipiński opowiadał w rozmowie z Agnieszką Szydłowską.

Wszystkie trójkowe rozmowy i doniesienia z Open'er Festival znajdziesz TU>>

Czytaj także

Urodziny Roberta Brylewskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 07:38
Z okazji 51. urodzin legendarnego "Goldrockera", które świętujemy 25 maja, przypominamy najistotniejsze momenty w jego bogatej dyskografii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brylewski: Ta autobiografia to szczęśliwy wypadek losowy

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2012 18:47
Legendarny muzyk, współtwórca Brygady Kryzys, Izraela czy Armii Robert Brylewski oraz współautor jego biografii dziennikarz i krytyk muzyczny Rafał Księżyk opowiedzieli w Trójce o współpracy nad "Kryzysem w Babilonie", historii rocka i znaczeniu papieru.
rozwiń zwiń