Artur Rojek "Syreny"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2014 04:00
Piosenka promuje solowy album Artura Rojka, nad którym patronat objęła Trójka. Płyta zatytułowana "Składam się z ciągłych powtórzeń" miała premierę w kwietniu tego roku.
Artur Rojek
Artur Rojek Foto: Kayax/ mat. pras.

Fragmentu nowego singla z solowej płyty Artura Rojka posłuchać można na stronie Listy Przebojów Programu Trzeciego. Tam można także zagłosować na ten utwór.

Zobacz więcej na temat: Artur Rojek Trójka

Czytaj także

Artur Rojek "Składam się z ciągłych powtórzeń", Luxtorpeda "Morał tej historii..."

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 04:00
W tym tygodniu przed południem gramy pierwszą, solową płytę Artura Rojka, a po południu najnowszy krążek zespołu Luxtorpeda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Rojek: decyzja o odejściu z Myslovitz dojrzewała we mnie przez lata

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 11:09
- Jest to dla mnie specyficzny czas. Po dwóch latach udało mi się doprowadzić nagranie swojej pierwszej solowej płyty do końca. Bardzo się z tego cieszę - mówi gość audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Artur Rojek. Artysta wydał właśnie album "Składam się z ciągłych powtórzeń".
rozwiń zwiń

Czytaj także

OFF Festival: Nowojorskie gitary i suki biłgorajskie

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 19:40
Jak co roku na OFFie spotkanie z muzyką, której na innych letnich festiwalach nie usłyszycie. 2 sierpnia na Scenie Eksperymentalnej pokłonimy się Oskarowi Kolbergowi, wybitnemu etnografowi i kompozytorowi, prezentując bardzo szerokie spojrzenie na muzykę świata. W niedzielę 3 sierpnia, to samo miejsce obejmie we władanie mistrz Glenn Branca.
rozwiń zwiń