X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

5 sierpnia 2008 - The Shortwave Set - "Now Til '69"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2008 00:00
Audio

The Shortwave Set to londyńskie trio, które w tym roku wydało swoją drugą płytę zatytułowaną "Replica Sun Machine". Andrew Pettitt, David Farrell i Ulrika Bjorsne założyli zespół w 2003 roku. Od tamtego czasu wydali nakładem Independiente album "The Debt Collection" (2005), remiksowali nagrania Goldfrapp, Moby'ego i Scissor Sisters. Z tymi pierwszymi również wspólnie koncertowali, podobnie jak z Gnarls Barkley i Rilo Kiley. Znajomość z Gnarls Barkley nie ograniczyła się tylko do wspólnej trasy. Muzyczny mózg amerykańskiego duetu - Danger Mouse - nazwał The Shortwave Set swoim ulubionym współczesnym zespołem.
Jakby tego było mało, postanowił wyprodukować kolejną płytę swoich ulubieńców. Aranżacje smyczkowe przygotował znany ze współpracy z Beach Boys Van Dyke Parks, a na skrzypcach zagrał sam John Cale (The Velvet Underground). W marcu na naszej playliście znalazła się piosenka "No Social". Dziś trafia na nią "Now Til '69".