X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

24 kwietnia 2008 - Mattafix - "Things Have Changed"

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2008 00:00
Audio

Mattafix to hip hopowy duet z Londynu. Tworzą go Marlon Roudette i Preetesh Hirji. Pierwszego limitowanego w nakładzie singla wydali na początku 2005 roku, była to piosenka "11.30 (Dirtiest Trick In Town)". W sierpniu tego samego roku premierę miało "Big City Life", które stało się wielkim przebojem (pierwsze miejsce list przebojów m.in. w Niemczech, Czechach, Austrii, Nowej Zelandii) i przyniosło młodemu zespołowi poważny rozgłos. Płyta "Signs Of The Struggle" miała premierę w październiku 2005 i zawierała kolejne single - "Passer By", "To & Fro" i "Cool Down The Pace". W listopadzie zeszłego roku ukazał sie drugi album Mattafix zatytułowany "Rhythm & Hymns". Od dziś na naszej antenie piosenka z tej płyty - "Things Have Changed".