X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncerty w Trójce: Anna Serafińska Groove Machine

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 04:00
Przed południem prezentujemy szóstą płytę z cyklu "Koncerty w Trójce". Tym razem w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej Anna Serafińska wraz z zespołem Groove Machine zaprezentowała wybuchową mieszankę nowoczesnego jazzu.
Anna Serafińska wraz z zespołem Groove Machine w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im .Agnieszki Osieckiej po raz pierwszy zaprezentowała swoje nowe utwory.
Anna Serafińska wraz z zespołem Groove Machine w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im .Agnieszki Osieckiej po raz pierwszy zaprezentowała swoje nowe utwory. Foto: Fot.: Andrzej Bołdaniuk

/

Na płycie znalazł się zapis koncertu, który odbył się w Trójce 7 kwietnia 2013 r. Zaprezentowane premierowe nagrania live to wybuchowa mieszanka nowoczesnego jazzu, łącząca utwory multijęzyczne i multistylowe, zarówno z tekstem, jak i w pełni instrumentalne. Ich stylistykę sama wokalistka opisuje jako vocal fusion.

Album można kupić w internetowym sklepie Polskiego Radia >>>

Na scenie  Annie Serafińskiej towarzyszył jej zespół Groove Machine w składzie:

Rafał Stępień – instrumenty klawiszowe, programowanie,

Michał Barański – gitara basowa,

Andrzej Gondek – gitara,

Cezary Konrad – perkusja,

Ola Nowak,  Kasia Dereń – chórki.

Anna Serafińska w Trójce. Zobacz wideo >>>>

Zobacz więcej na temat: koncert koncerty MUZYKA

Czytaj także

Celińska: Nosowska płakała jak bóbr na Męskim Graniu

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2013 10:20
- Męskie Granie to był szał. Jeszcze nie przeżyłam czegoś takiego... myślałam, że jestem Madonną, gwiazdą rocka. Byłam półprzytomna, publiczność dała mi tyle energii, że mi się zachciało żyć na nowo - mówiła Stanisława Celińska o swoim występie na warszawskim przystanku trasy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncerty w Trójce: String Big Band

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 04:00
Przed południem prezentujemy piątą płytę z cyklu "Koncerty w Trójce”. Tym razem w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpił zespół String Big Band, w skład, którego weszli Atom String Quartet – laureat tegorocznych Fryderyków, Orkiestra Sinfonia Viva oraz gościnnie Agnieszka Wilczyńska - śpiew i Robert Kubiszyn – kontrabas.
rozwiń zwiń