X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gwiazdy polskiego showbiznesu na stokach SkiAreny Szrenica

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2012 09:58
Po raz kolejny Szklarska Poręba rozświetli się blaskiem gwiazd znanych z telewizji, radia i kolorowych czasopism. W sobotę 25 lutego 2012 zaczynamy o godzinie 12:00 Slalomem Gigantem na Hali Szrenickiej.
Gwiazdy w Szklarskiej Porębie
Gwiazdy w Szklarskiej PorębieFoto: mat. promocyjne

Gwiazdy będą ze sobą rywalizowały w kategoriach: Terminatorzy, Gwiazdy, Przyjaciele Gwiazd, Snowboard, Dzieci Gwiazd.

O godzinie 14:00 na scenie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę wystąpi jeleniogórski satyryk Jacek Ziobro. Zaprezentuje on swój autorski program oraz zapowie Gwiazdy, które będą już kończyły sportową rywalizację na Hali Szrenickiej. 

Dla publiczności przygotowaliśmy konkursy z nagrodami.

/

O godzinie 15:00 oficjalna ceremonia dekoracji Gwiazd i możliwość zdobycia autografów. 

Lista gwiazd, które w tym roku przyjadą do Szklarskiej Poręby: Waldek Błaszczyk, Grzesiek Brzozowicz, Sambor Czarnota, Gabrysia Darmetko, Marta Dąbrowska, Katarzyna Dowbor , Ilona Felicjańska, Dominika Figurska, Michał Gąsiorowski, Krystian Hanke, Paweł Homa, Cezary Harasimowicz, Robert Kantereit, Jacek Kopczyński, Marek Kościkiewicz, Bogdan Kalus, Jarek KulczyckiMałgosia Lewińska, Jack Łapot, Sylwek Maciejewski, Robert Moskwa, Conrado Moreno, Marcin i Rafał MroczkowieMarcin Nowakowski, Mirek Oczko, Artur Orzech, Anka Popek, Małgosia Potocka, Ania Rusowicz, Tomek Schiemscheiner, Marzena Sienkiewicz, Paweł Sołtys, Antek Smykiewicz, Lora Szafran, Agata Torańska, Dorota Warakomska, Dorota Wardyńska, Marta Wardyńska, Grażyna Wolszczak, Zbyszek Zamachowski, Piotr Zelt, Artur Żmijewski. 

Serdecznie zapraszamy ! 

Czytaj także

Gwiazdy na Szrenicy!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 13:51
Co roku, jako zimowa stolica Trójki, Szklarska Poręba zaprasza znanych i lubianych dziennikarzy i aktorów do narciarskiej rywalizacji w Slalomie Gwiazd na Szrenicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tego w Szklarskiej Porębie jeszcze nie było

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2012 17:11
Po raz pierwszy w historii zawody narciarskiego Pucharu Świata odbędą się w Polsce. Zapraszamy na transmisje z tego wydarzenia w Polskim Radiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julian Gozdowski: Mój świat to narciarstwo biegowe

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 19:00
- Puchar Świata jest jak tort dodany do dobrego obiadu, a dobrym obiadem jest Bieg Piastów i trasy, gdzie ludzie przyjeżdżają biegać. To możliwość kontaktu z przyrodą pięknych Gór Izerskich dla tysięcy ludzi - mówi Julian Gozdowski, legenda Szklarskiej Poręby i Jakuszyc.
rozwiń zwiń