X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba między Lizboną a Vilamoura

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 15:33
Jacht Delphia Trójka, na którym płynie Trójkowy dziennikarza Kuba Strzyczkowski opuścił port jachtowy Marina Parque das Nações i skierował się na południe do ostatniego portu tej wyprawy w Europie – Vilamoura w pobliżu Faro.
Kuba między Lizboną a Vilamoura
Foto: Fot. Gabriela Darmetko

Na jachcie, poza Kubą Strzyczkowskim w roli sternika, znajdują się także pierwszy oficer Jacek Pietraszkiewicz z załogą dziennikarzy TVP Info. Opuścili już port Marina Parque das Nações Lisboa i płyną do ujścia Tagu. Za mniej więcej 48 godzin powinni dotrzeć do Mariny Vilamoura, gdzie oczekuje na nich szef żeglarski wyprawy kpt. Jarek Kaczorowski.

Wszystkie relacje z rejsu można znaleźć na stronie rejskuby.polskieradio.pl >>>

Na tym odcinku okrążą przylądek Św. Wincentego (Cabo de São Vicente) uznawany w średniowieczu za koniec świata. Znajdują się tam ruiny pierwszej szkoły morskiej, czyli Szkoły Morskiej Henryka Żeglarza, która powstała w 1416 r.

Z Vilamoura Kuba Strzyczkowski wypłynie 8 listopada. Po niespełna miesiącu, bo około 4-6 grudnia dopłynie na na Gwadelupę.

Relacje z rejsu możecie Państwo śledzić na naszej antenie:

 

- 30.10 (wtorek) - ok. godz. 17.10 w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki";

- 31.10 (środa) - ok. godz. 7.40 w porannym "Zapraszamy do Trójki";

a także:

- 1.11 (czwartek) - w serwisach informacyjnych

- 2.11 (piątek) - ok. godz. 17.10 w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki".

Czytaj także

Dziennik pokładowy - strona pierwsza

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 11:05
- 9 w skali Beauforta, wiatr powyżej 42 węzłów, deszcz i nieprzyjemna fala - tak nam upłynęło kilkanaście godzin przed dotarciem do Lizbony. Teraz przed nami ostatnie przygotowania i dalej w drogę - donosi Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Strzyczkowski - pozytywnie nastawiony

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2012 18:59
- Muskulatura Kuby jest legendarna. Ale prócz siły fizycznej w żeglarstwie pomagają rozwiązania techniczne oraz zwinność. Teraz to wszystko jest sprawdzane - relacjonuje Marcin Łukawski wydarzenia w lizbońskim porcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba, rekiny i beczka paniczka

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 09:59
Na jachcie Delphia Trójka zaskakuje mnogość środków bezpieczeństwa: koła ratunkowe, tratwa, tyczki i rzutki, plansze z procedurami i mała niepozorna beczka przypominająca beczułkę Kubusia Puchatka ...
rozwiń zwiń