X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rodzina w długiej podróży. Marzenie czy koszmar?

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 12:00
Rodzice z 7-miesięcznym synem i ponad 2-letnią córką postanowili wyruszyć w roczną podróż z Nowej Zelandii do Ameryki Południowej. O swojej przygodzie opowiedzieli w Trójce.
Audio
  • Rodzina opowiada o bardzo długiej podróży (Matka Polka Feministka/ Trójka)
Podróż z dziećmi wymaga innego przygotowania, ale - jak przekonują goście Trójki - nie należy się jej bać
Podróż z dziećmi wymaga innego przygotowania, ale - jak przekonują goście Trójki - nie należy się jej bać Foto: Glow Images/East News

Pan Daniel przekonywał, że życie w podróży to coś, czego każdy powinien doświadczyć. - Nie pędzisz nigdzie, a ideą przemieszczania się jest radość płynąca z samego podróżowania. Nie chodzi o zaliczanie kolejnych punktów na mapie - tłumaczył.

Jednak wyjazd z dwójka małych dzieci rządzi się swoimi prawami. - Było kilka momentów zwątpienia, ale wszystko zmieniło się, kiedy na pustyni przeżyliśmy drobną katastrofę... - przyznała pani Anna.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, która nie jest opowieścią o zwiedzaniu, ale o tym, jak w długiej podróży układają się relacje w rodzinie. Goście Trójki zdradzili też, czego ten szczególny rodzaj wspólnego życia uczy na przyszłość.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 29.12.2015
Godzina emisji:
16.40

ei/mp

Czytaj także

Leśne przedszkole - czy jest się czego obawiać?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 17:00
Cały dzień na dworze, nawet kiedy pogoda wydawałaby się nie sprzyjać - to pomysł na tzw. leśne przedszkole. Jak wygląda jego realizacja?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzina? "Nie ma czegoś takiego jak amerykański sen"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 17:05
- Dziecko bardzo dużo chłonie z otoczenia i uczy się od nas. Także tego, czego nie chcielibyśmy, żeby się uczyło - mówiła pani Magda, bohaterka audycji "Matka Polka Feministka".
rozwiń zwiń