X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Poród jest piękny". Ona postanowiła to pokazać

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2016 20:43
"Ciepły, mokry aksamit" to artystyczny projekt fotograficzny na temat porodu. Fotografka Dominika Dzikowska od czterech lat robi zdjęcia rodzących kobiet, pokazując ich przeżycia i emocje.
Audio
  • Dominika Dzikowska opowiada o swoim projekcie fotografowania rodzących kobiet (Matka Polka Feministka/ Trójka)
- Bardzo mocno wierzę w to, że poród jest piękny. Mam też ogromną wiarę w kobiety - mówiła w Trójce fotografka Dominika Dzikowska
- Bardzo mocno wierzę w to, że poród jest piękny. Mam też ogromną wiarę w kobiety - mówiła w Trójce fotografka Dominika Dzikowska Foto: Dominika Dzikowska www.cieplymokryaksamit.pl

Skąd pomysł na taki cykl? - Kiedy urodziłam pierwsze dziecko, byłam bardzo zaskoczona tym, jak niezwykłe było to dla mnie przeżycie. Czułam się tak skoncentrowana na zadaniu, że było ono ważniejsze niż wstyd, strach, niż wszystko - opowiadała w Trójce.

To doświadczenie sprawiło, że postanowiła spróbować docenić kobiety za ich wysiłek. - Chciała pokazać emocje kobiet w tym momencie, żeby nagrodzić ich trud - mówiła.

Dominika Dzikowska rozpoczynając "Ciepły, mokry aksamit" wiedziała dokładnie co i po co chce robić, jednak - jak sama przyznaje - miała pewne obawy. O tym, a także m.in. o pochodzeniu tytułu projektu opowiadała w audycji.

***

Tytuł audycji: Matka Polka Feministka
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Data emisji: 5.04.2015
Godzina emisji:
16.40

ei/mc

Czytaj także

Rozmowy z dziećmi na trudne tematy to wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 17:11
Fala imigrantów, zagrożenie terrorystyczne, ataki przeprowadzane przez zamachowców, śmierć niewinnych ludzi. Jak o tych sprawach rozmawiać z małymi dziećmi?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gdy mama wróci do pracy, dom się nie zawali"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 17:00
Jak odnaleźć siebie, gdy dzieci dorastają? - przed takim dylematem staje wiele kobiet, kiedy ich pociechy wchodzą w wiek nastoletni.
rozwiń zwiń