Anna Maria Jopek: muszę uciec

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2012 12:51
- Codziennie, chociaż na chwilę, muszę uciec. Moja natura mnie do tego zmusza - zwierzała się artystka Markowi Niedźwieckiemu. Co stanowi najlepszą ucieczkę od rzeczywistości dla Anny Marii Jopek?
Audio
Anna Maria Jopek i Marek Niedźwiecki
Anna Maria Jopek i Marek Niedźwiecki Foto: Wojciech Adam Jurzyk

Okazuje się, że Anna Maria Jopek mogłaby się podpisać pod Trójkowym hasłem "biegam, bo lubię". - Jak mam zły dzień to biegam 7 km, jak dobry, to więcej - mówiła w "Markomanii".

Piosenkarka jest kobietą bardzo aktywną. Angażuje się w wiele projektów muzycznych, już za kilka dni wyrusza w trasę koncertową po całym świecie. - Bardzo się cieszę, że mam tyle tych rzeczywistości. Myślę, że jest mi to bardzo potrzebne, bo ja się bardzo szybko nudzę. Muzyka to jest taki cud w moim życiu, dzięki któremu za każdym razem mogę wniknąć w niesamowite przestrzenie - opowiadała Markowi Niedźwieckiemu.

Miłośnikom dobrej muzyki polecamy inne wywiady dziennikarzy Trójki z gwiazdami z Polski i zagranicy>>

Od 10 października piosenkarka będzie prezentowała w Meksyku swój projekt "Polanna". Występy odbędą się w ramach Festival Internacional Cervantino - najważniejszego festiwalu w Meksyku oraz Ameryce Łacińskiej i jednego z czterech głównych festiwali na arenie międzynarodowej.
Anna Maria Jopek wystąpiła gościnnie na nowej płycie zespołu Kroke pt. "Feelharmony", która ukazała się 2 października z okazji 20-lecia krakowskiego zespołu. Zapraszamy na koncert grupy z udziałem artystki dziś o godz. 20.00 do studia S1 Polskiego Radia!

Szczegółowe informacje o koncertach na oficjalnej stronie artystki.

Czy Anna Maria Jopek chciałaby znów wystąpić z Patem Metheny? Odpowiedź w dźwięku.

Na "Markomanię" zapraszamy w soboty od 10.00 do 12.00.

(pg)

Czytaj także

Anna Maria Jopek: nie mogłam ograniczyć się do jednej płyty. Będą trzy!

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2011 15:31
W trójkowej "Markomanii" premierę miała nowa piosenka Anny Marii Jopek "Tylko tak mogło być". Artystka opowiedziała także o … trzech (!) nowych płytach, które ukażą się jesienią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artystka w procesie. Anna Maria Jopek w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2011 13:54
Anna Maria Jopek, jak sama podkreśla w rozmowie z Markiem Niedźwieckim, jest na tyle niecierpliwa, że nie mogła nie wydać 3 płyt naraz. Już teraz najchętniej zabrałaby się do pracy nad kolejnym krążkiem.
rozwiń zwiń