X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

24 godziny bez sieci: jak wygląda życie offline

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2013 13:20
Większość z nas cały czas korzysta z Internetu, a bez telefonu nie wyobraża sobie życia. Jesteśmy w sieci, więc żyjemy - mawiają młodzi ludzie. Kiedy mamy przeżyć będąc "offline" robi się problem.
Audio
  • 24 godziny bez sieci: przeczytanie planu miasta heroicznym wyczynem (Pokolenie Y/Trójka)
24 godziny bez sieci: jak wygląda życie offline
Foto: Glow Images

W ciągu jednej chwili możemy się przenieść w dowolne miejsce na świecie i znaleźć odpowiedź na każde pytanie. Jednak jak poradzimy sobie, kiedy nie będziemy mieć dostępu do sieci ani smartfona pod ręką? Sprawdziliśmy efekty.

Eksperymentowi poddał się Teodor Klincewicz. Od sieci "odłączył się" na 24 godziny. - Myślałem, że to będzie przyjemne, że sobie odpocznę i będę miał 24 godziny luzu - mówi Teodor. - Miałem jednak wrażenie, że kluczowe dla mojej kariery i życia informacje mi umykają - opisuje.

Żeby jeszcze bardziej urozmaicić życie Teodorowi miał on wykonać trzy zadania, które na pierwszy rzut oka wydawały się banalne, bo czym jest odnalezienie ulicy w Warszawie, wykonanie telefonu z aparatu miejskiego czy dokonanie przelewu na poczcie? Ale… kiedy żyjemy tylko "offline", pojawiają się pewne problemy. Jak poradził sobie z nimi nasz bohater?

Zapraszamy do wysłuchania audycji Gabi Darmetko.

Na kolejne spotkanie z "Pokoleniem Y" zapraszamy w czwartek o godzinie 11.35.

Zapraszam też na profil Pokolenia Y na Facebooku

/ Teodor Klincewicz

Czytaj także

"Pokolenie Y" spełnia marzenia w internecie

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2013 14:00
Internet dał nam wolność. Karierę możemy zrobić dzięki sieci. Panowie w garniturach i wielkie korporacje nie są już niezbędne. - Jeżeli chodzi o modę i projektowanie, to wszystko zmieniły portale społecznościowe - mówi Melania Baranowska.
rozwiń zwiń