Agnieszka Skrzypczak 2013

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2014 14:44
- I to, co robię na scenie jako aktorka, i to, co robię jako piosenkarka, jest moją pasją - mówi laureatka Talentów Trójki w kategorii Teatr.
Agnieszka Skrzypczak zadebiutowała w reżyserowanym przez Nikołaja Koladę monodramie Marzenie Nataszy w Teatrze Jaracza w Łodzi.
Agnieszka Skrzypczak zadebiutowała w reżyserowanym przez Nikołaja Koladę monodramie "Marzenie Nataszy" w Teatrze Jaracza w Łodzi.Foto: Greg Noo-Wak /Teatr Jaracza w Łodzi

Bezpośrednio po studiach Agnieszka Skrzypczak zadebiutowała w reżyserowanym przez Nikołaja Koladę monodramie "Marzenie Nataszy" w Teatrze Jaracza w Łodzi. - Jestem szczęśliwa z pracy, jaką podjął ze mną. Stawiał od początku na spotkanie z widzem - opowiada Agnieszka Skrzypczak. Aktorka przyznaje, że chce się uczyć, chłonie to, co do niej mówią, i na razie stawia na intuicję oraz warsztat, czekając na kolejne spotkania ze znakomitymi reżyserami.

- Myślę, że minie paręnaście lat, zanim będę w stanie wybierać to, co dla mnie najlepsze, co będzie kształtowało mnie dalej. Na razie dzieje się to pewnie podświadomie - wyjaśnia gość "Magazynu Bardzo Kulturalnego".

Tu znajdziesz więcej informacji o Talentach Trójki >>>

Konkurs Talenty Trójki, organizowany przez Trójkę, stanowi realną pomoc dla debiutantów na początku ich drogi artystycznej. Biorą w nim udział młodzi, najbardziej obiecujący twórcy: studenci oraz absolwenci uczelni artystycznych do 30. roku życia. Kandydatów zgłaszają uczelnie artystyczne, instytucje kultury i fundacje. Nagrody (w wysokości 10 000 zł) przyznawane są w trzech kategoriach: Teatr, Film i Sztuki wizualne.

Zobacz więcej na temat: Talenty Trójki

Czytaj także

"Wiele moich przedstawień powstało dzięki Talentom Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2013 10:30
- Myślę, że wszyscy laureaci Talentów Trójki mówią to samo: że jesteśmy zupełnie inaczej przyjmowani, telefony zaczynają do nas naprawdę dzwonić - mówiła Ewelina Marciniak, ubiegłoroczna laureatka konkursu w kategorii Teatr.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Talenty Trójki: Mateusz Pakuła, czyli dramatopisarz i dramaturg

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2013 20:32
Absolwent Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST Mateusz Pakuła jest jednym z trójki finalistów Talentów Trójki 2013 w kategorii Teatr. – Fascynujące jest to, że jego teksty są nadal jeszcze w pełni nieodkryte – mówił przewodniczący jury Paweł Sztarbowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Talenty Trójki: Paweł Świątek, reżyser teatru idei

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2013 17:00
Paweł Świątek, reżyser, urodzony w 1989 roku, student V roku reżyserii na Wydziale Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST. - Niesamowita kariera głównie za sprawą jednoaktówek Becketta, które zrealizował w Teatrze im. Kochanowskiego w Opolu. Proponuje rodzaj teatru idei, teatru filozoficznego - mówił przewodniczący jury Paweł Sztarbowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po 10 latach William Szekspir wraca do Dynowa

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 13:21
Grupa artystów z różnych stron Polski i świata przyjedzie do Dynowa, by wspólnie z mieszkańcami miasteczka przez miesiąc przygotowywać wielki spektakl plenerowy "Sen nocy letniej”.
rozwiń zwiń