"Orzeł może" - zobacz teledysk do hymnu akcji!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 23:00
Na specjalne zamówienie i z myślą o promowaniu akcji "Orzeł może" powstała niezwykła piosenka. Możecie Państwo nie tylko jej posłuchać, ale obejrzeć nakręcony do niej teledysk oraz film zza kulis!
Audio
Ania Rusowicz podczas nagrania teledysku do piosenki promującej akcję Orzeł może
Ania Rusowicz podczas nagrania teledysku do piosenki promującej akcję "Orzeł może"Foto: G. Darmetko/Polskie Radio


Słowa do hymnu akcji "Orzeł może" napisał Artur Andrus, a muzykę skomponował Łukasz Borowiecki. Piosenkę wykonał  zespół "Mogli w czwartek", w składzie m.in.: Anna Rusowicz, Artur Andrus i Stanisław Sojka.

W ramach akcji zostanie też zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki|, która 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji, zawiśnie na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Akcję przygotowała i zrealizuje agencja Hypermedia Isobar.

Zobacz więcej na temat: Artur Andrus Orzeł może

Czytaj także

Półtonowy czekoladowy orzeł rozwinie skrzydła - zobacz wideo z przygotowań!

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 10:18
W ramach inauguracji akcji "Orzeł może" 2 maja w czterech miastach Polski odbędą się happeningi. W Warszawie o godz. 11.45 z Ronda de Gaulle’a ruszy pokojowy marsz. Jego kulminacyjnym punktem będzie odsłonięcie ogromnego czekoladowego orła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

2 maja pokażemy, co "Orzeł może"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 12:00
W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej rozpocznie się wielka akcja społeczna, która ma przekonać Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. W Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu odbędą się specjalne happeningi, nie zabraknie konkursów z nagrodami i innych atrakcji.
rozwiń zwiń