X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szybkie pożyczki: opowieść o kulisach systemu

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2014 10:00
"Pieniądze do 15 minut, zadzwoń minimum formalności, możliwość przedłużenia terminu spłaty, przelew w 15 minut, nie musisz okazywać potwierdzenia wielkości zarobków" – reklamy "szybkich" pieniędzy i łatwych pożyczek atakują nas z każdej strony.
Szybkie pożyczki: opowieść o kulisach systemu
Foto: Glow Images/East News

Posłuchaj innych Trójkowych reportaży >>>

O kulisach tego systemu w reportażu opowiada mężczyzna, który 3 lata pracował w firmie udzielającej szybkich pożyczek. Dlaczego odszedł?

Reportaż na moje.polskieradio.pl - słuchaj, kiedy chcesz >>>

Zapraszamy do wysłuchania reportażu "To nie jest tani pieniądz" Anny Dudzińskiej w realizacji Jacka Kurkowskiego (Katowice) w poniedziałek, 24 lutego między 18.15 a 18.30.

Do słuchania "Reportaży" w Trójce zapraszamy od poniedziałku do czwartku o 18.15.

Czytaj także

Zygmuntów - miasto, które zapadło się pod ziemię?

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2014 23:00
Wielu mieszkańców Szydłowca i okolic doskonale zna legendy o zaginionym mieście. Jedni opowiadają, że zapadło się pod ziemię. Inni, że Zygmuntów spustoszyła zaraza, choć części mieszkańców podobno udało się uciec...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Każdą osobę musimy traktować jak potencjalnie zarażoną"

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2014 20:00
Zakażenie wirusem HCV przez bardzo długi okres czasu przebiega bezobjawowo, dlatego choroba ta nazywana jest "wirusową bombą zegarową" lub "cichą epidemią". - Zdarza się, że pacjenci, którzy się do nas zgłaszają mają już bardzo zaawansowane stadium choroby - mówi Krzysztof Tomasiewicz, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, Uniwersytety Medycznego w Lublinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziewczyna żywioł

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 15:57
- Jestem instruktorem jogi, coachem, absolwentką szkoły teatralnej, ale przede wszystkim podróżniczką - przekonuje Małgorzata Szumska, która postanowiła pojechać na Filipiny, żeby pomagać mieszkańcom uporać się ze skutkami żywiołu.
rozwiń zwiń