X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jolanta Fedak w "Pulsie Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 15:59
W przedostatnim dniu kampanii gościem Wyborczego Pulsu Trójki będzie Jolanta Fedak. Była minister pracy stoi na czele listy PSL-u w Gorzowie Wielkopolskim
Jolanta Fedak
Jolanta FedakFoto: mpips.gov

Jest zwolenniczką jeszcze silniejszej gospodarczej integracji Polski z Unią Europejską. A co myśli o integracji politycznej? Jak wyobraża sobie, proponowany przez Stronnictwo "prymat gospodarki nad polityką w relacjach z Rosją"? I jak to założenie pogodzić z ideą "europejskiej solidarności", zapisaną w dokumentach programowych jej partii?

O tym wszystkim porozmawiamy po 17:45.

Damian Kwiek

Czytaj także

Iglicka-Okólska: Korwin-Mikke sprowadza politykę do absurdu

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2014 18:24
Wybory do Parlamentu Europejskiego już 25 maja. Gościem wyborczego Pulsu Trójki była prof. Krystyna Iglicka-Okólska - kandydatka Polski Razem Jarosława Gowina, startująca do PE z 2. miejsca w Warszawie.
rozwiń zwiń