X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aga Woszczyńska 2014

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2015 16:37
- Zaczęło się bardzo dawno, nawet nie pamiętam kiedy dokładnie. Myślę, że już w szkole podstawowej. W szkole średniej wiedziałam, że chcę robić kino - mówi Aga Woszczyńska. Reżyserka, autorka filmu "Fragmenty", wygrała konkurs Talenty Trójki w kategorii "Film".
Aga Woszczyńska - laureatka Talentów Trójki w kategorii Film
Aga Woszczyńska - laureatka Talentów Trójki w kategorii "Film"Foto: Andrzej Jarocki

Film "Fragmenty" to zbiór luźno powiązanych ze sobą scen o rozpadzie związku, rozpadzie świata, którego główna bohaterka kurczowo się trzyma. - To mój 30-minutowy film, którym zakończyłam edukację w szkole filmowej - mówi Aga Woszczyńska.

Talenty Trójki - wszystko o plebiscycie >>>

- Zaczęło się bardzo dawno, nawet nie pamiętam, kiedy dokładnie. Myślę, że już z szkole podstawowej. W szkole średniej wiedziałam, że chcę robić kino. Mam za mało talentu, żeby zostać operatorem, to zostałam reżyserem. Zawsze chciałam opowiadać poprzez obrazy, a przy tym jeszcze pracować z ludźmi. To przepiękny zawód, który pozwala nam przy każdym projekcie spotykać niezwykłych ludzi i niezwykłe miejsca. Przy okazji doświadczać bardzo wiele. Przede wszystkim mówić o czymś, co chcemy przekazać - dodaje.

Aga Woszczyńska jest absolwentką Wydziału Reżyserii Szkoły Filmowej w Łodzi. Zrealizowała kilka filmów krótkometrażowych, m.in. "Luiza Hert" i "Obudź się". Dyplomowe "Fragmenty" przyniosły jej nie tylko nominację i zwycięstwo w Trójkowym konkursie, ale także sukces podczas 12. Festiwal Filmów Studenckich "Łodzią po Wiśle".

Talent Trójki został jej przyznany za "za umiejętność tworzenia spójnej i wiarygodnej psychologicznie opowieści, sięganie po odważne środki języka filmowego, za dojrzałą osobowość artystyczną i konsekwentny wyrazisty styl".

Zobacz więcej na temat: FILM konkurs Trójka