X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magda Jethon nie jest już dyrektorem Trójki

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2016 22:00
Zarząd Polskiego Radia S.A. na posiedzeniu w dniu 8 stycznia podjął decyzję o zmianach na kierowniczych stanowiskach w Spółce.
Była dyrektor Trójki Magda Jethon
Była dyrektor Trójki Magda Jethon Foto: Gabriela Darmetko

Nowy zarząd odwołał ze stanowiska dyrektor Programu Trzeciego Magdalenę Jethon w związku z rozwiązaniem umowy o pracę - na jej prośbę - za porozumieniem stron, przez poprzednie władze Polskiego Radia. Obecnie Trójką kieruje zastępca dyrektora, Anna Krakowska.

Zarząd odwołał też Kamila Dąbrowę ze stanowiska dyrektora-redaktora naczelnego Programu Pierwszego. Pełnienie obowiązków dyrektora powierzył sekretarzowi redakcji, Marzenie Wyczółkowskiej.

Zarząd Polskiego Radia odwołał także dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej Mariusza Borkowskiego w związku z jego wnioskiem o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron i zaakceptowanie tego przez poprzednie władze spółki. Pełnienie obowiązków dyrektora powierzył sekretarzowi redakcji, Agnieszce Leo-Sielickiej.

Zarząd odwołał również dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy Juliusza Michała Maliszewskiego, powierzając jego obowiązki sekretarzowi redakcji, Alicji Duraj.

Z zajmowanej funkcji odwołano dyrektor Agencji Promocji Violettę Suchecką, powołując na to stanowisko Mirosławę Mieszkowską.

IAR

Zobacz więcej na temat: Magda Jethon Trójka