X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolorowe życie gwiazd estrad PRL

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 12:53
Mirska, Koterbska, Bielska, Zylska, Rolska, Jakubczak, Rek, Rawik. Jak wyglądały ich świetlane kariery? Jak potoczyło się ich życie i co robią dziś?
Maria Koterbska była szczególnie popularna w latach 50. i 60. XX wieku. Jej największe przeboje to m.in.: Augustowskie noce, Karuzela, Parasolki, Serduszko puka w rytmie cza cza, czy Do grającej szafy grosik wrzuć
Maria Koterbska była szczególnie popularna w latach 50. i 60. XX wieku. Jej największe przeboje to m.in.: "Augustowskie noce", "Karuzela", "Parasolki", "Serduszko puka w rytmie cza cza", czy "Do grającej szafy grosik wrzuć”Foto: audiovis.nac.gov.pl

Emilia Padoł opublikowała książkę "Piosenkarki PRL-u". Autorka z pasją opowiada w niej o wielkich gwiazdach estrady sprzed lat. Jej bohaterkami są Regina Bielska, Ludmiła Jakubczak, Maria Koterbska, Marta Mirska, Joanna Rawik, Hanna Rek, Rena Rolska, Natasza Zylska.

W "Wehikule" przypomnimy trzy z nich. Będziemy mieli dla Państwa ich znakomite piosenki i archiwalne wywiady. Porozmawiamy również z kipiącą energią i anegdotami autorką "Piosenkarek PRL-u".

***

Na "Trójkowy wehikuł czasu" w sobotę (30.01) po godz. 15.00 zapraszają Jerzy Sosnowski i Agnieszka Obszańska.

tj/fbi

Czytaj także

O grach i zabawach z czasów PRL

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2015 16:00
Gry podwórkowe, gry towarzyskie. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rozmawialiśmy o nich z Michałem Ogórkiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oto jak cały naród budował swoją stolicę

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 09:00
- We Wrocławiu rozbierano budynki, a uzyskane miliony cegieł przewożono do Warszawy, by ją odbudować - opowiadał varsavianista Jan Mencwel.
rozwiń zwiń