X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odpowiedź na zagrożenia z Południa i Wschodu

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 13:50
Za miesiąc Warszawa stanie się stolicą Paktu Północnoatlantyckiego. Będą tu obradować przywódcy i szefowie rządów krajów NATO.
Prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego.  Posiedzenie poświęcone było zbliżającemu się szczytowi NATO w Warszawie.
Prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Posiedzenie poświęcone było zbliżającemu się szczytowi NATO w Warszawie.Foto: PAP/Jacek Turczyk

Mają rozmawiać między innymi o tym, jaka powinna być odpowiedź na zagrożenia płynące ze Wschodu i Południa. O polskich oczekiwaniach rozmawiali dziś członkowie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, zwołanej przez prezydenta.

A my porozmawiamy o tym w "Pulsie Trójki". Naszymi gośćmi będą: prof. Ryszard Szpyra (Wydział Bezpieczeństwa Narodowego AON), dr Sławomir Dębski (PISM)

Do usłyszenia o 17:45. 

Marcin Zaborski

Zobacz więcej na temat: Marcin Zaborski Trójka