X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co kryje się za rozejmem w Syrii?

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 12:19
- Dzięki Bogu nie ma żadnych samolotów. Ludzie są spokojniejsi, mogą wyjść z kryjówek. Ludzie spokojnie mogli wyjść z domów i chodzić po ulicach - mówią odzwyczajeni od spokoju mieszkańcy Aleppo.
Wojna w Syrii trwa od 2011 roku. Zginęło w niej ponad 290 tys. ludzi, a ponad połowa ludności kraju została zmuszona do opuszczenia swych domów. Wynegocjowany przez USA i Rosję 48-godzinny rozejm obejmuje wszystkie strony syryjskiego konfliktu
Wojna w Syrii trwa od 2011 roku. Zginęło w niej ponad 290 tys. ludzi, a ponad połowa ludności kraju została zmuszona do opuszczenia swych domów. Wynegocjowany przez USA i Rosję 48-godzinny rozejm obejmuje wszystkie strony syryjskiego konfliktuFoto: PAP/EPA/STRINGER

Rosyjsko - amerykańskie porozumienie przyniosło 48-godzinne zawieszenie broni. Ale na co jeszcze zgodziły się obie strony? O tym porozmawiamy w audycji "3 strony świata". Gościem programu będzie Jerzy Haszczyński ("Rzeczpospolita").

***

Na audycję "3 strony świata" w środę (14.09) o godz. 16.45 zaprasza Ernest Zozuń.  

Zobacz więcej na temat: Ernest Zozuń Wojna w Syrii

Czytaj także

Rozejm w Syrii stał się faktem. Czy walki rzeczywiście ustaną?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 19:38
W Syrii wszedł w życie uzgodniony przez USA i Rosję rozejm między rebeliantami a syryjskimi siłami rządowymi. Ma potrwać co najmniej 48 godzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojna w Syrii pochłonęła co najmniej 300 tysięcy ludzkich istnień. Ofiar może być znacznie więcej

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 13:56
Co najmniej 301 tysięcy ludzi zginęło w wyniku wojny domowej w Syrii, która wybuchła w marcu 2011 roku - podało we wtorek Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, zastrzegając, że liczba ofiar śmiertelnych tego konfliktu może być o wiele wyższa.
rozwiń zwiń