X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czarnogóra - spisek przeciw premierowi

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2017 10:16
Prokurator ds. przestępczości zorganizowanej ujawnia fakty na temat spisku, którego celem miało być zabicie premiera Czarnogóry.
Premier Czarnogóry Duko Marković
Premier Czarnogóry Duško MarkovićFoto: EPA/BORIS PEJOVIC

"Mamy dowody na zaangażowanie osób z narodowych rosyjskich organizacji i mamy dowody na zaangażowanie w sprawę osób z struktur państwowych i struktur bezpieczeństwa Rosji" - mówi prokurator.

Przedstawiane fakty są na tyle realne, że należy się zastanowić nad bezpieczeństwem państwa, które jest najmłodszym członkiem NATO. Zastanowimy się w audycji "3 strony świata".

***

Gościem programu o godz. 16:45 będzie Marta Szpala z Ośrodka Studiów Wschodnich.

Zapraszam

Ernest Zozuń

Czytaj także

Rosjanin i Węgier - dwa bratanki

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 17:08
Rosja udzieli Węgrom kredytu w wysokości 10 miliardów euro na rozbudowę elektrowni jądrowej w Paks. Poinformował o tym w Budapeszcie szef rosyjskiej dyplomacji Sergiej Ławrow po spotkaniach z premierem Viktorem Orbanem i ministrem spraw zagranicznych Peterem Szijjarto.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojna propagandowa w wykonaniu Rosji

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 18:15
- Propaganda Rosji i ISIS jest coraz silniejsza w Europie - ostrzegają europosłowie z Komisji Spraw Zagranicznych. W dobie szybkiego przepływu informacji propaganda to groźna broń.
rozwiń zwiń