Bohaterowie antarktycznej wyprawy

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 13:48
Dziś w "Klubie Trójki" spotkamy się z Pawłem Drozdem i jego Drużyną, czyli uczestnikami wyprawy "Trzy Sztuki w Antarktyce".
Wśród uczestników wyprawy byli m.in. muzyk Adam Nowak i dziennikarz Trójki Paweł Drozd. Jej pomysłodawcą i szefem był fotograf Bartosz Stróżyński
Wśród uczestników wyprawy byli m.in. muzyk Adam Nowak i dziennikarz Trójki Paweł Drozd. Jej pomysłodawcą i szefem był fotograf Bartosz StróżyńskiFoto: A. Baszun/ PR3

Śmiałków przywitamy w Trójce, po szczęśliwym powrocie z wyprawy życia.

***

"Trzy sztuki w Antarktyce", czyli "wyprawa do przylądków ludzkiej wrażliwości" to pierwszy w historii artystyczny rejs jachtem żaglowym polskich twórców do Antarktyki oraz transmisja tych wydarzeń na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Jej efektem ma być twórczy hołd dla trzech sztuk: filmu, fotografii i muzyki.

Więcej informacji na temat wyprawy można znaleźć na stronie http://trzysztuki.polskieradio.pl

Wśród uczestników wyprawy byli m.in. muzyk Adam Nowak i dziennikarz Trójki Paweł Drozd. Jej pomysłodawcą i szefem był fotograf Bartosz Stróżyński (fot: Trzy Sztuki w Antarktyce)

***

Zapraszam na "Klub Trójki" we wtorek (21.03) od godz. 21.05 do 22,

Dariusz Bugalski

Czytaj także

Niezapomniane wrażenia z wizyty w Antarktyce

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 17:50
Powoli dobiega końca wyprawa "3 sztuki w Antarktyce". Co zapamiętają jej uczestnicy? - Nie zapomnę do końca życia swojego wrażenia, gdy zobaczyłem pierwszą górę lodową - przyznaje jeden z członków polskiej ekipy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samotny bezczas na łodzi i urok marszu przez lodową pustynię

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 19:13
- Na jachcie mamy czas, by kontemplować wschód i zachód słońca. Jest się w bezczasie i w pewnym momencie przestaje mieć znaczenie, czy płyniemy 30 czy 50 dni - mówi żeglarz Szymon Kuczyński.
rozwiń zwiń