Reinterpretacje. Próby łączenia przeszłości z teraźniejszością

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2018 13:10
W ręce Michała Margańskiego trafił singiel Come Together w reinterpretacji Gary'ego Clarka Jr. i Junkiego XL. 
Michał Margański
Michał MargańskiFoto: Zofia Kruszewska/Polskie Radio

Utwór niejednokrotnie prezentowaliśmy na antenie Programu Trzeciego. Była to jednak wersja stricte radiowa. Na winylu opublikowano jej pełną postać. Troszkę czasu zajęło, aby zdobyć tę płytę, ale w końcu jest! Z radością przedstawimy ją w piątkowym Magazynku. To będzie Trójkowa premiera tej pełnej, rozszerzonej wersji.

Ponadto podążać będziemy tropem inspiracji, jakie daje twórczość Czesława Niemena, wspomnimy o festiwalach z naszym Trójkowym Znakiem Jakości, które w mijającym tygodniu uchyliły kolejną część swoich programów. Jan Niebudek zaprosi Państwa do teatru, jak zawsze przedstawimy naszą piosenkę dnia i płytę tygodnia. A całość otworzy klasyk klasyków. Który?

***

Do słuchania audycji "Magazynek" zapraszamy w piątek (2.02) od godz. 15.05 do 16.00. Program poprowadzi Michał Margański.

Zobacz więcej na temat: Magazynek - Michał Margański

Czytaj także

Audioriver po roku znów gra z Trójką!

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:07
– Line-up po raz kolejny będzie stał na najwyższym poziomie. Zostajemy wierni muzyce elektronicznej – zapewnia Marta Berto, rzecznik festiwalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezbędnik winylowego dżentelmena

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2018 11:34
Każdy, kto słucha muzyki z winyli, powinien wyposażyć się w niezbędnik zawierający wszelkie urządzenia do pielęgnacji czarnych krążków. Jednym z takich urządzeń jest stabilizator – mówi Michał Margański.
rozwiń zwiń