X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akademia Patriotyzmu 2018

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2018 07:00
Jaki właściwie gatunek ptaka widnieje w polskim godle? Czym jest patriotyzm dla kibiców sportowych? Co wyróżnia kuchnię nad Wisłą? To tylko niektóre tematy, które sprawdzali z mikrofonem młodzi adepci dziennikarstwa.
Audio
  • Patriotyzm w sporcie - jak przeżywają polskość kibice sportowi. Autorzy: Magdalena Ducka, Agnieszka Szwajgier
  • Jaki właściwie ptak widnieje na polskim godle? Autorzy: Dominika Pyza, Jakub Witkowski
  • O kuchni staropolskiej i jej korzeniach. Autorzy: Leszek Mróz, Agnieszka Szwajgier
  • Kinga Najkowska z Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Agnieszka Szwajgier z Radiowej Trójki o warsztatach dziennikarstwa radiowego w ramach projektu "Akademia Patriotyzmu"
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/ Janusz Baczynski

Przez ponad dwa miesiące, dziennikarze Programu III wprowadzali ich w tajniki zawodu reportera radiowego w ramach projektu "Akadamia patriotyzmu".

Młodzi ludzie w wieku licealnym, pod okiem doświadczonych reporterów, tworzyli własne materiały o tematyce nawiązującej do 100-lecia odzyskania niepodległości. Efekty ich dwumiesięcznej pracy można było usłyszeć w audycji "Zapraszamy do Trójki".

Organizatorem warsztatów było Centrum Myśli Jana Pawła II przy współpracy z Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu "Patriotyzm Jutra" pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zobacz więcej na temat: Trójka niepodległość