Artur "Boo-Boo" Twarowski w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2021 19:00
Gościem najbliższego wydania "Serdecznych dźwięków" będzie jeden z najzdolniejszych gitarzystów młodego pokolenia - Artur "Boo-Boo" Twarowski. 
Artur Boo-Boo Twarowski
Artur "Boo-Boo" TwarowskiFoto: Agata Piątkowska

W audycji zabrzmią jego muzyczne inspiracje, a także utwory, w których można usłyszeć jego gitarowe dźwięki (zaśpiewają m.in. Mrozu, Natalia Kukulska czy Nick Sinckler).

***

Do słuchania audycji "Serdeczne dźwięki" w poniedziałek (23 sierpnia) od godz. 23.05 do północy zaprasza Mateusz Krautwurst.

Zobacz więcej na temat: Mateusz Krautwurst

Czytaj także

Wojtek Pilichowski – gitarą i siekierą

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 07:00
– Strasznie chciałbym być amerykańskim aktorem, w ciemnych pomieszczeniach chodzić w ciemnych okularach i mieć dużo hajsu – mówił gość tego wydania audycji. Wojtek Pilichowski jest jednak "tylko" wirtuozem gitary basowej, jednym z najlepszych specjalistów od tego instrumentu na polskiej scenie muzycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Rudaś. Hinduskie inspiracje i singiel "Naprawdę jesteś"

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2021 00:10
Gościem audycji "Serdeczne dźwięki" był Michał Rudaś. Jego najnowszy singiel zatytułowany "Naprawdę jesteś" to autorski utwór, który wokalista stworzył i nagrał po kilkuletniej przerwie wydawniczej. O czym traktuje piosenka? Czy można odnaleźć w niej nawiązania do Indii? 
rozwiń zwiń