Andrzej Dera gościem Programu 3 Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2021 13:04
Sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP poprosimy o komentarz do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.
Andrzej Dera
Andrzej DeraFoto: Forum/Mateusz Wlodarczyk

***

Do słuchania "Salonu politycznego Trójki" zapraszamy we środę (25 sierpnia) o godz. 8.45. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

"Problem zagrożenia terrorystycznego może wrócić". Mateusz Piotrowski o konsekwencjach chaosu w Afganistanie

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021 09:29
– Amerykańska administracja nie doszacowała szans na przejęcie władzy przez talibów i pokładała zbyt dużą nadzieję w afgańskich władzach i tamtejszej armii – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Mateusz Piotrowski, analityk ds. USA w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie wierzę, że te 30 osób jest problemem dla bezpieczeństwa państwa". Kierwiński o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2021 09:22
– Z jednej strony to ochrona granicy i niepozwolenie na nielegalne wkroczenie do Polski, a z drugiej strony nie wolno pozwalać na to, żeby tym ludziom koczującym na granicy nie można było dostarczyć jedzenia czy ciepłej herbaty – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia poseł Marcin Kierwiński, sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kłysiński: główny cel Łukaszenki to zalać kraje unijne falą migrantów

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2021 09:26
– Jeżeli ci ludzie będą wpuszczani, to zachęci władze białoruskie do zwiększania nielegalnej migracji. Na razie obserwujemy konsternację reżimu i zawieszenie działań, ponieważ widzą konsekwencję po naszej stronie – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Kamil Kłysinski, ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich, komentując sytuację na granicy polsko-białoruskiej.
rozwiń zwiń