Zimowa wyprawa wzdłuż Wisły

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 11:35
- Postanowiłem przejść Wisłę od źródeł do ujścia. To nietypowa pora, ale ja lubię zimę, lubię spać pod namiotem zimą - opowiada podróżnik Maciej Boiński.
Audio
  • Zimowa wyprawa wzdłuż Wisły (Audycja pod-Różna)
Wisła zimą
Wisła zimąFoto: pixabay.com/Grzegorz_Adamus

Gość audycji zamierza trasę pokonać w 60 dni, a wszystkie noce chce przespać w namiocie. - Do tej pory podczas wyprawy największy mróz sięgał - 27 st. C. - dodaje. Jego wędrówka powinna się skończyć w ostatnim tygodniu lutego.

W programie zajrzeliśmy też w najbardziej przereklamowane turystycznie miejsca oraz sprawdziliśmy, jak się żyje Polakom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autorzy: Marcin Pośpiech, Łukasz Karusta
Goście: Marcin Boiński (podróżnik)
Data emisji:
4.02.2017
Godzina emisji: 8.30

mp

Czytaj także

Podróże w nieznane i podróże w głąb siebie. Odkrywamy świat

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2017 12:23
- Moim pierwszym krokiem podróżniczym były Indie. To kraj bardzo inny od naszego, egzotyczny, a jednocześnie tani. Mogłem tam spełnić swoje marzenie - opowiadał w Trójce podróżnik Grzegorz Sochań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Motocyklem po Ameryce Łacińskiej. 3 lata w podróży

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 12:23
- Motocykl był mały, a musieliśmy się na niego zapakować we dwoje, z całym dobytkiem. Nie obyło się bez wojen - mówią Monika Lewicka i Tomasz Basiński, którzy przejechali m.in. Amerykę Południową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Azja, Afryka, Ameryka... Rodzinne życie w podróży

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2017 14:00
- Wczoraj przylecieliśmy z Etiopii, a nasza podróż trwała prawie 4 miesiące, odwiedziliśmy ok. dziesięciu krajów - przyznaje Mariusz Tokarczyk, który podróżuje z żoną Natalią i synem Maksymilianem.
rozwiń zwiń