X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dagmara Szolc: chciałam sobie udowodnić, że potrafię

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 09:00
Dagmara Szolc obiegła Sycylię po obwodzie, pokonując 1045 km w 26 dni, co, uśredniając, daje dystans jednego maratonu dziennie.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Tama66/Pixabay

– Na początku bardzo się bałam, bo wiele osób mnie straszyło różnymi niebezpieczeństwami, takimi jak bezdomne psy. Tam nie ma schronisk, więc wszystkie psy biegają luzem. Najczęściej są bardzo duże i w stadach – mówi Dagmara Szolc. – Pierwszy kryzys miałam już na drugi dzień. Pierwszego przebiegłam 67 km z zaplanowanych 47 km. Skończyłam bieg na bezdrożu, późną nocą. To było straszne i mocno mnie to zmęczyło psychicznie. Sama odległość nie stanowiła problemu. Musiałam mieć jednak stale w głowie wiele rzeczy. Podniosłam się jednak – dodaje gość audycji.

Co było najtrudniejsze w wyprawie Dagmary Szolc? Dlaczego zdecydowała się pobiec wokół Sycylii? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której mówimy także o:

  • otwarciu najwyżej położonej restauracji na świecie;
  • zestawieniu najdłużej działających linii lotniczych;
  • walce z oszustami w konkursach piękności dla… wielbłądów.
***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autor: Marcin Pośpiech
Gość: Dagmara Szolc (podróżniczka, trenerka)
Data emisji: 15.03.2019
Godzina emisji: 8.

ml

Czytaj także

Pieszo przez Ziemię Świętą

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2019 09:00
Podróżnik Łukasz Supergan odbył piesza wędrówkę wzdłuż długodystansowego szlaku, przecinającego całość terytorium Izraela. Liczy on 1020 km i przecina wszystkie strefy geograficzne tego kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wędrówka Szlakiem Abrahama

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 09:00
W poprzednim wydaniu "Audycji pod-Różnej" podróżnik Łukasz Supergan opowiadał o swojej wędrówce po Izraelskim Szlaku Narodowym. Tym razem, opowiedział o podróży po terytorium Palestyny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zaplanować 25 urlopów w roku?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 09:00
– To, co inspiruje, ale i czasem frustruje moich czytelników, to fakt że co dwa tygodnie publikuję zdjęcie z innego miejsca na świecie – mówi Jakub Bączek, biznesmen, trener mentalny i pisarz.
rozwiń zwiń