X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lena Kolarska-Bobińska: pora na inwestowanie w kapitał ludzki

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 09:17
- Skończył się pewien etap rozwoju Polski oparty m.in. o pieniądze UE teraz jest czas na inwestowanie w ludzi - mówiła Lena Kolarska-Bobińska, minister nauki i szkolnictwa wyższego.
Audio
  • Lena Kolarska-Bobińska, minister nauki: pora na inwestowanie w ludzi (Salon polityczny Trójki)
Lena Kolarska-Bobińska, minister nauki i szkolnictwa wyższego
Lena Kolarska-Bobińska, minister nauki i szkolnictwa wyższegoFoto: polskie Radio

- To musi zostać poparte przygotowaniem nowego budżetu i postawieniem na takie sektory, które przekonają ludzi, że następuje zwrot w myśleniu o rozwoju Polski - dodała gość "Salonu politycznego Trójki".

Lena Kolarska-Bobińska przyznała, że PO stara się pozbierać po przegranej w wyborach. - Musimy przygotować program zmian - podkreśliła.

Minister mówiła, że PO szła do poprzednich wyborów pod hasłem modernizacji, które potem przekuła na wiele różnych projektów. - Ta modernizacja dokonuje się, bo ona polega na ewolucyjnych zmianach. Zabrakło jednak mocnej idei spajającej. Modernizacja nie jest porywającą ideą - przyznała.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość Trójki powiedziała, że pod koniec czerwca dojdzie do spotkania z naukowcami. - Zasadnicze zmiany dotyczące szkolnictwa wyższego nie zostaną zrealizowane w tej kadencji Sejmu, ale będą zakreślone pewne kierunkowe działania - przyznała.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki

Prowadził: Marcin Zaborski

Gość: Lena Kolarska - Bobińska (minister nauki i szkolnictwa wyższego)

Data emisji: 01.06.2015

Godzina emisji: 8.13

to/mp