X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Henryk Wujec: zmiany w Kancelarii Prezydenta muszą kosztować

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 08:51
Doradca prezydenta ds. społecznych Henryk Wujec nie wierzy w medialne doniesienia, jakoby kasa Kancelarii Prezydenta świeciła pustkami.
Audio
  • Doradca prezydenta ds. społecznych Henryk Wujec o kończącej się kadencji Bronisława Komorowskiego (Salon polityczny Trójki)
Henryk Wujec
Henryk WujecFoto: Polskie Radio

- Mówiliśmy, że Jacek Michałowski (szef Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego) ma węża w kieszeni. Wydaje mi się, że tak było do końca - powiedział gość Trójki.

"Rzeczpospolita" twierdzi, że fundusze, które przejmie ekipa Andrzeja Dudy są tak małe, że sparaliżują początek jego urzędowania. Według gazety, zmiana w sposobie wydawania pieniędzy nastąpiła po tym, jak Bronisław Komorowski przegrał walkę o reelekcję. - Pracownicy prezydenckiej administracji, zatrudnieni w niej od kilku kadencji, przekonują, że nie spotkali się wcześniej z tego typu podejściem do jej finansów - czytamy w dzienniku.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wujec tłumaczył, że wszelkie odprawy wypłacane są zgodnie z prawem. - Jak przychodzi prezydent USA, to wiadomo, że ponad tysiąc osób jest do wymiany. Podobnie w Kancelarii Prezydenta, jest pewna pula, która musi być wymieniona - przekonywał.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki    
Prowadziła: Beata Michniewicz   
Gość: Henryk Wujec (doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego)   
Data emisji: 5.08.2015 
Godzina emisji: 8.13

asop/mk

Czytaj także

Wystąpienie prezydenta Bronisława Komorowskiego. "Starałem się iść drogą zgody, dialogu i kompromisu"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 23:33
Bronisław Komorowski podziękował Polakom za prezydenturę. Ustępujący prezydent wystąpił w TVP1 i Pierwszym Programie Polskiego Radia. - Dobiega końca czas mojej prezydentury. Pragnę więc podziękować wszystkim, którzy pięć lat temu na mnie głosowali i tym, którzy poparli mnie w czasie ostatnich wyborów - powiedział.
rozwiń zwiń