X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wanda Nowicka: nie wyobrażam sobie dwóch Zjednoczonych Lewic w wyborach, to absurd

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 08:53
Zdaniem wicemarszałek Sejmu Wandy Nowickiej powstanie dwóch Zjednoczonych Lewic jest efektem braku partnerstwa w rozmowach między partiami.
Audio
  • Wanda Nowicka, wicemarszałek Sejmu o zjednoczeniu lewicy (Salon polityczny Trójki)
Wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka
Wicemarszałek Sejmu Wanda NowickaFoto: PR

Wanda Nowicka mówiła o tym, że zdenerwowało ją zgłoszenie w PKW dwóch komitetów wyborczych pod nazwą Zjednoczona Lewica. Flagowe przedsięwzięcie Leszka Millera i Janusza Palikota nazwano Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, ponieważ pod nazwą Zjednoczona Lewica zgłoszono już komitet utworzony m.in. przez SdPl oraz ruch Wolność i Równość. Ich członkowie byli zawiedzeni negocjacjami z głównymi lewicowymi partiami. - Można mówić o krytycznym momencie - powiedziała wicemarszałek Sejmu.

Jej zdaniem sytuacja świadczy o tym, że nie wszystkie strony, które brały udział w porozumieniu lewicy, czują się usatysfakcjonowane. Wanda Nowicka powiedziała, że ten krytyczny moment powinien doprowadzić do wznowienia rozmów i utworzenia jednej Zjednoczonej Lewicy. Jej zdaniem start dwóch takich ugrupowań w wyborach byłby sytuacją groteskową.

Wanda Nowicka mówiła również o swoim starcie w wyborach i czy jest zadowolona z proponowanego jej miejsca na liście.

***

Tytuł audycji: Salon Polityczny Trójki
Prowadzi: Marcin Zaborski
Gość: Wanda Nowicka (wicemarszałek Sejmu)
Data emisji: 14.08.2015
Godzina emisji: 08.13

bk/ei

Czytaj także

Janusz Palikot: jesteśmy nastawieni na dogadanie się

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2015 07:31
Rada Krajowa SLD podjęła w sobotę uchwałę o udziale SLD w koalicji Zjednoczona Lewica. O szczegółach wspólnego pójścia do wyborów w "Sygnałach dnia" opowiadał Janusz Palikot z Twojego Ruchu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyborcze zamieszanie. Do PKW zgłosiły się dwie Zjednoczone Lewice

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 21:31
W czwartek PKW zarejestrowała koalicyjny komitet wyborczy Zjednoczona Lewica, w skład którego wchodzą m.in. SdPl oraz ruch Wolność i Równość. Tego samego dnia swój wniosek o rejestrację złożyła też koalicja Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.
rozwiń zwiń