X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef sztabu PO: premier może debatować z prezesem PiS

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2015 09:33
Proponujemy dwie debaty. Wystosowaliśmy zaproszenie w tej sprawie do szefa sztabu PiS, Stanisława Karczewskiego – o tym mówił w Trójce Marcin Kierwiński, szef gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz i sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej.
Audio
  • Marcin Kierwiński, szef sztabu wyborczego PO, minister w kancelarii premier Ewy Kopacz, o kampanii wyborczej i kryzysie migracyjnym (Salon polityczny Trójki)
Marcin Kierwiński
Marcin KierwińskiFoto: Salon polityczny Trójki

Minister w kancelarii premier Ewy Kopacz, Marcin Kierwiński podkreślił, że PO zaprosiła PiS na dwie debaty, w jednej z nich mieliby wziąć udział twórca gospodarczego programu Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski oraz ze strony Prawa i Sprawiedliwości - Beata Szydło. Gość Trójki tłumaczył, że faktycznym liderem PiS-u jest Jarosław Kaczyński, a zatem tylko z nim powinna debatować premier Ewa Kopacz.

Na południe sztab PO zaprosił szefa sztabu PiS Stanisława Karczewskiego na rozmowę, podczas której mają zapaść wspólne ustalenia w sprawie debat.

Marcin Kierwiński mówił również, że Polska wciąż jest w trakcie negocjacji w sprawie liczby uchodźców, których może przyjąć. Jak stwierdził, nasz kraj chce być solidarny, ale w odpowiedzialny sposób. Polityk zaznaczył, że w kwestii uchodźców kluczowe nie są liczby przyjmowanych, ale sposób, w jaki Unia Europejska ostatecznie zdecyduje się podejść do kryzysu migracyjnego.

Marcin Kierwiński mówił również o programie gospodarczym PO na wybory - jak tłumaczył, podatek ma mieć najniższy próg 10 procent. Zaznaczył, że wszyscy skorzystaliby na proponowanym rozwiązaniu, koszt dla budżetu to ok. 10 mld zł.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Marcin Kierwiński (PO)
Data emisji: 17.09.2015
Godzina emisji: 8.13

agkm/mk

Czytaj także

Upadek Schengen? Kryzys migracyjny w Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 19:03
Niemcy, Austria i Węgry w związku z kryzysem migracyjnym zdecydowały o wprowadzeniu kontroli granic. Czy taki rozwój sytuacji oznacza pogrzebanie ideałów swobodnego przepływu mieszkańców w UE? Między innymi na to pytanie starali się odpowiedzieć goście "Pulsu Europy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kryzys migracyjny w UE. Burzliwa debata w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2015 18:58
Krzyki na sali plenarnej i wzajemne oskarżenia o prowadzenie kampanii wyborczej. Sejmowa debata na temat problemu uchodźców miała bardzo burzliwy przebieg. O tej sprawie mówili goście "Pulsu Trójki".
rozwiń zwiń