X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna: trzeba pokazać fałsz kampanii PiS

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 09:09
- O podwyżkach dla polityków była rozmowa w poprzednich kadencjach, ale to się nijak ma do obietnic taniego państwa, które preferowało PiS – mówił w radiowej Trójce przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.
Audio
  • Grzegorz Schetyna (przewodniczący PO) komentował pomysł podwyżek dla polityków, obniżenia wieku emerytalnego, a także mówił o sytuacji w Turcji (Salon polityczny Trójki/Trójka)
Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej
Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy ObywatelskiejFoto: Polskie Radio

Dziennikarze "Rzeczpospolitej" dotarli do projektu ustawy podnoszącej zarobki polityków. Dokument ma być przegłosowany w czasie posiedzenia Sejmu.

- Jeżeli słyszymy, że nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, a później jak gdyby nigdy nic składa się po cichu, w środku wakacji, projekt podwyżek dla polityków, to zawsze będzie to źle przyjęte. I ci, którzy to robią, zapłacą polityczną cenę - mówił gość Trójki.

Grzegorz Schetyna odniósł się także do prezydenckiego projektu obniżenia wieku emerytalnego. - Mam nadzieję, że nie będzie zmian w emeryturach, bo to droga realizacja absurdalnych obietnic - stwierdził.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Szef PO powiedział, że dzisiaj jego partia będzie decydować o kandydatach do Rady Mediów Narodowych. - Powinny być to osoby, które dają gwarancję moralnego poziomu, cywilnej odwagi i bezinteresowności. Takie osoby są - powiedział.

W czasie audycji poruszono także kwestie komisji śledczej ws. Amber Gold i SKOK-ów, przewodniczący PO skomentował także sytuację w Turcji. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Grzegorz Schetyna (przewodniczący Platformy Obywatelskiej) 
Data emisji: 19.06.2016
Godzina emisji: 8.13

mfm/ei

Czytaj także

Grzegorz Schetyna: nie zajmuję się wyrzucaniem ludzi z PO

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 09:13
- Budowa nowej Platformy zajmie nam trochę czasu, potrzebujemy nowego programu i nowych twarzy. To wielkie wyzwanie - przekonywał w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący PO.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obniżenie wieku emerytalnego już od 2017 roku?

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 11:51
Komitet Stały Rady Ministrów zarekomendował rządowi pozytywną opinię o prezydenckim projekcie dotyczącym obniżenia wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn. Do sprawy odnieśli się goście „Śniadania w Trójce”.
rozwiń zwiń