X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna: wygląda na to, jakby Jarosław Kaczyński wiedział o postępowaniach prokuratorskich przygotowanych wobec Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 09:05
- Mogę wyobrazić sobie sytuację, że mimo braku poparcia rządu PiS dla Donalda Tuska, jego mandat w RE będzie przedłużony - powiedział w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący PO.
Audio
  • Grzegorz Schetyna krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za słowa o Donaldzie Tusku (Salon polityczny Trójki)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaFoto: PR

Grzegorz Schetyna przekonywał w radiowej Trójce, że słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - który sugerował, że rząd Polski nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję przewodniczącego Rady Europejskiej, gdyż mogą mu zostać postawione zarzuty prokuratorskie - są insynuacjami.

- Ta sytuacja jest bardzo nietypowa, gdyż jeszcze się tak wcześniej nie zdarzyło, żeby kraj, który ma swojego przedstawiciela na tym poziomie ważności, jakim jest przewodniczący Rady Europejskiej, stawiał znaki zapytania i zastanawiał się, czy przedłużać mu kadencję - przekonywał Grzegorz Schetyna.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki""Śniadanie w Trójce".

Jego zdaniem, jeśli Jarosław Kaczyński ma wiedzę dotyczącą stawiania zarzutów Donaldowi Tuskowi, to w tej sprawie "powinien zareagować prokurator generalny Zbigniew Ziobro".

Grzegorz Schetyna mówił też o konflikcie o aborcję, sporze marszałków Stanisława Karczewskiego i Bogdana Borusewicza, współpracy partii opozycyjnych, sprawie Julii Pitery, reprywatyzacji w Warszawie, zapowiedzi likwidacji CBA i IPN i krytyce ze strony Stefana Niesiołowskiego i Michała Kamińskiego.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi:
Beata Michniewicz
Gość:
Grzegorz Schetyna (przewodniczący PO)
Data emisji:
7.10.2016   
Godzina emisji:
8.14

pp/mk

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: Donald Tusk nie jest partnerem politycznym

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2016 10:57
Nie ma o czym rozmawiać - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński odpowiedział na pytanie, czy będzie debatował z szefem Rady Europejskiej.
rozwiń zwiń