X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Sadurska: prezydent popiera kierunek zmian w KRS

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2017 09:07
- Prezydent Andrzej Duda uważa, że Krajowa Rada Sądownictwa wymaga głębokiej reformy - mówiła w "Salonie politycznym Trójki" szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska.
Audio
  • Małgorzata Sadurska o reformie sądownictwa (Salon polityczny Trójki)

Dziś w całym kraju o godzinie 12 sędziowie na 30-40 minut mają odwiesić togi. W ten sposób chcą wyrazić sprzeciw wobec procedowanej w Sejmie reformy sądownictwa.

Małgorzata Sadurska tłumaczyła, że to ukrywany protest, nazywany zebraniem, dlatego że sędziowie nie mają w tym momencie prawa do strajku. Jak mówiła gość Trójki, sędziowie powinni zająć się tym, do czego zostali powołani.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Szefowa Kancelarii Prezydenta podkreśliła, że Andrzej Duda popiera kierunek zmian w KRS. Przyznała jednak, że prezydent ma pewne zastrzeżenia co do projektu autorstwa szefa resortu sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

- Są wątpliwości do jednego z elementów. Chodzi o propozycję wygaszania mandatów członków obecnej KRS. Prezydent rozmawiał w tej sprawie z ministrem sprawiedliwości - wyjaśniła Małgorzata Sadurska.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Małgorzata Sadurska (szefowa Kancelarii Prezydenta)
Data emisji: 20.04.2017
Godzina emisji: 8.13

mr/fbi

Czytaj także

Marek Magierowski: prezydent ma wątpliwości dotyczące projektu o KRS

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2017 13:26
"Prezydent ma Prezydent Andrzej Duda ma wątpliwości ws. projektu o Krajowej Radzie Sądownictwa, dotyczą one głównie wygaszenia mandatów członków KRS - mówił szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski. Według niego, prezydent zwracał na to kilka razy uwagę ministrowi sprawiedliwości.wątpliwości dotyczące projektu o KRS"
rozwiń zwiń