X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Donald Tusk ponownie wezwany na przesłuchanie. "To spektakl polityczny"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 08:47
- Wzywanie Donalda Tuska do prokuratury zaczyna przybierać kształt szykan - mówił w "Salonie politycznym Trójki" poseł Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.
Audio
  • Rafał Trzaskowski o Donaldzie Tusku (Salon polityczny Trójki)

Prokuratorzy z zespołu wyjaśniającego katastrofę smoleńską wezwali Donalda Tuska na przesłuchanie w jednym ze śledztw. Były premier ma zeznawać na początku lipca.

Rafał Trzaskowski uważa, że tego typu czynności można prowadzić w Brukseli, za pośrednictwem polskiego konsulatu. Gość Trójki ma obawy, że Donald Tusk będzie teraz bez przerwy wzywany do Warszawy i to pomysł PiS na dezawuowanie szefa Rady Europejskiej.

- W tym całym działaniu chodzi o polityczną próbę stygmatyzowania Donalda Tuska. To obróci się przeciwko PiS. Nasi partnerzy w Unii Europejskiej już patrzą na nasz rząd jako kompletnie niepoważny - podkreślił polityk.

Poseł PO dodał, że prokuratura jest obecnie w dużej mierze upolityczniona i po prostu szuka się haków na byłego premiera, a obecnie najwyższego urzędnika UE.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Rafał Trzaskowski (poseł Platformy Obywatelskiej)
Data emisji: 16.05.2017
Godzina emisji: 8.13

mr/fbi

Czytaj także

Donald Tusk wezwany na przesłuchanie ws. Smoleńska

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 19:58
Prokuratorzy z zespołu wyjaśniającego katastrofę smoleńską wezwali byłego premiera Donalda Tuska na przesłuchanie w jednym ze śledztw. Były premier ma zeznawać na początku lipca.
rozwiń zwiń