X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Tu nie liczą się kompetencje". Stanisław Tyszka o Małgorzacie Sadurskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 09:02
- Krytycznie oceniam sposób, w jaki Małgorzata Sadurska kierowała Kancelarią Prezydenta - mówił w "Salonie politycznym Trójki" Stanisław Tyszka (Kukiz'15).
Audio
  • Stanisław Tyszka o Małgorzacie Sadurskiej (Salon polityczny Trójki)

Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefowej Kancelarii Prezydenta, rezygnacja została przyjęta - powiedział w czwartek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może ona zostać wiceprezesem PZU.

Stanisław Tyszka tłumaczył, że widzi bardzo prostą analogię między Bartłomiejem Misiewiczem a Małgorzatą Sadurską. Jak mówił, w obu przypadkach nie liczą się kompetencje, a wierność partii.

- Do tej sprawy odniósł się marszałek Senatu z PiS, który powiedział, że najważniejszą kompetencją już byłej pani minister jest lojalność. Czy to najważniejsza umiejętność przy zarządzaniu olbrzymią spółką ubezpieczeniową? - pytał gość Trójki.

Wicemarszałek Sejmu podkreślił, że Małgorzata Sadurska nie miała doświadczenia w biznesie, szczególnie w ubezpieczeniach.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której poruszono również kwestie związane z planowanym referendum konstytucyjnym oraz ustawą o KRS.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Stanisław Tyszka (wicemarszałek Sejmu, Kukiz'15)
Data emisji: 8.06.2017
Godzina emisji: 8.14

mr/mk

Czytaj także

Zmiana w Kancelarii Prezydenta: kto zastąpi Małgorzatę Sadurską? "Jest naturalnym kandydatem"

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 10:57
Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefowej Kancelarii Prezydenta, rezygnacja została przyjęta - poinformował w czwartek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Sadurska przestanie pełnić funkcję w KPRP od poniedziałku 12 czerwca.
rozwiń zwiń