X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sławomir Neumann: prawdziwym sondażem będą najbliższe wybory samorządowe

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 09:02
– Nie spodziewałbym się trwałego wzrostu poparcia dla PiS tylko dlatego, że Mateusz Morawiecki został premierem – mówił w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący klubu PO Sławomir Neumann.
Audio
  • Sławomir Neumann o sondażach i rekonstrukcji rządu (Salon polityczny Trójki)

Sławomir Neumann uważa, że nie da się wmówić Polakom, że to "nowa jakość" w polityce. Jak stwierdził, Mateusz Morawiecki to wicepremier, który od dwóch lat był w rządzie i za wszystko bierze odpowiedzialność - za rzeczy dobre i złe.

– Dopiero gdy skończy się ta maskarada zwana rekonstrukcją, będziemy mieli rząd, który będzie podejmował decyzje. Dziś mamy paraliż w wielu ministerstwach, bo niektórzy ministrowie od dwóch miesięcy siedzą na walizkach i czekają na wymianę – podkreślił gość Trójki.

Polityk dodał, że nie można patrzeć tylko na to, co dzieje się tu i teraz. – Opozycja musi jak najlepiej przygotować się do wyborów samorządowych, zbudować szerokie listy zjednoczonej opozycji, przekonać Polaków do pójścia do tych wyborów i wygrać je dobrą ofertą programową – zaznaczył.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Sławomir Neumann (przewodniczący klubu PO)
Data emisji: 14.12.2017
Godzina emisji: 8.14

mr/mk

Czytaj także

Jarosław Sellin: Mateusz Morawiecki chce poznać zadania poszczególnych resortów z pozycji premiera

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 09:52
– Mówiliśmy od samego początku, że po 2 latach rządu dokonamy przeglądu tego, co udało się osiągnąć, i tego, jakie są najważniejsze zadania na kolejne 2 lata. Do tego dopasowujemy nowy skład personalny – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Jarosław Sellin. 
rozwiń zwiń