Krzysztof Szczerski zostanie szefem MSZ? Paweł Mucha wyjaśnia

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 09:06
– Bardzo pozytywnie oceniam dotychczasowy dorobek rządów PiS. Jestem przekonany, że zmiana, która nastąpi, będzie służyć temu, żeby były realizowane dalsze reformy – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP.
Audio
  • Paweł Mucha o rekonstrukcji rządu (Salon polityczny Trójki)

Paweł Mucha nie chciał zdradzać w radiowej Trójce personaliów osób, które zajmą stanowiska ministerialne. Zmiany zostaną ogłoszone podczas planowanego na godzinę 12 wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie rekonstrukcji rządu.

Gość Trójki ujawnił jedynie, że w przypadku prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego "nie będzie dokonywana żadna zmiana", co oznacza, że nie zastąpi on na stanowisku ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego.

Gość "Salonu politycznego Trójki" powiedział, że prezydent Andrzej Duda był informowany o zmianach i "wyrażał swoje poglądy".

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" "Śniadanie w Trójce".

Paweł Mucha mówił też o referendum ws. zmiany konstytucji. Szczegóły w dźwięku.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Paweł Mucha
Data emisji: 9.01.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/iwo

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: Andrzej Duda miał wpływ na rekonstrukcję rządu

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 08:25
Pan prezydent powołuje przecież w skład Rady Ministrów, a więc niewątpliwie miał wpływ na to, co dziś się wydarzy - powiedział w "Sygnałach dnia" minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak o rekonstrukcji rządu. 
rozwiń zwiń