X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Szczerski zostanie szefem MSZ? Paweł Mucha wyjaśnia

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 09:06
– Bardzo pozytywnie oceniam dotychczasowy dorobek rządów PiS. Jestem przekonany, że zmiana, która nastąpi, będzie służyć temu, żeby były realizowane dalsze reformy – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP.
Audio
  • Paweł Mucha o rekonstrukcji rządu (Salon polityczny Trójki)

Paweł Mucha nie chciał zdradzać w radiowej Trójce personaliów osób, które zajmą stanowiska ministerialne. Zmiany zostaną ogłoszone podczas planowanego na godzinę 12 wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie rekonstrukcji rządu.

Gość Trójki ujawnił jedynie, że w przypadku prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego "nie będzie dokonywana żadna zmiana", co oznacza, że nie zastąpi on na stanowisku ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego.

Gość "Salonu politycznego Trójki" powiedział, że prezydent Andrzej Duda był informowany o zmianach i "wyrażał swoje poglądy".

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" "Śniadanie w Trójce".

Paweł Mucha mówił też o referendum ws. zmiany konstytucji. Szczegóły w dźwięku.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Paweł Mucha
Data emisji: 9.01.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/iwo

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: Andrzej Duda miał wpływ na rekonstrukcję rządu

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 08:25
Pan prezydent powołuje przecież w skład Rady Ministrów, a więc niewątpliwie miał wpływ na to, co dziś się wydarzy - powiedział w "Sygnałach dnia" minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak o rekonstrukcji rządu. 
rozwiń zwiń