X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Dworczyk: Polska jest zainteresowana stałą obecnością wojsk USA na naszym terenie

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 09:14
– Stała obecność wojsk USA na terenie Polski byłaby najlepszą inwestycją w bezpieczeństwo naszego kraju – stwierdził na gość "Salonu politycznego Trójki", szef KPRM Michał Dworczyk. 
Audio
  • Michał Dworczyk o współpracy w ramach NATO (Salon polityczny Trójki)

Zmiana struktury organizacyjnej NATO oraz utworzenie nowych baz Sojuszu Północnoatlantyckiego były jednymi z głównych tematów pierwszego dnia szczytu NATO w Brukseli. Uczestniczą w nim przywódcy 29 krajów sojuszu. Polskę reprezentuje prezydent Andrzej Duda. 

– Polska jest zainteresowana stałą obecnością Amerykanów na naszym terenie. Jestem przekonany, że gdyby zapadły takie decyzje, to pieniądze w budżecie na wsparcie logistyczne tej operacji na pewno by się znalazły. To byłaby jedna z najlepszych inwestycji w bezpieczeństwo naszego kraju – powiedział Michał Dworczyk.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość Trójki, odnosząc się do apelu Donalda Trumpa o zwiększenie wydatków na obronność, do 4 proc. PKB dodał, że "Polska w tej chwili ma plan dojścia do 2,5 proc. do 2030 roku". – Jesteśmy w elitarnej grupie państw, które przeznaczają 2 proc. PKB i systematycznie będziemy zwiększać te nakłady. Liczymy na ścisłą współpracę w ramach NATO, ale jesteśmy też przekonani, że podstawą bezpieczeństwa kraju są własne siły zbrojne  stwierdził Michał Dworczyk.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Michał Dworczyk (szef Kancelarii Premiera)
Data emisji: 12.07.2018
Godzina emisji: 8.14

koz/mk