Tomasz Poręba: stawiamy na zrównoważony rozwój Polski

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 09:38
– Chcemy realizować swój program dla wszystkich Polaków, niezależnie czy ktoś jest sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości, czy Platformy Obywatelskiej, nas interesuje to, żeby Polska szła do przodu – powiedział Tomasz Poręba w "Salonie politycznym Trójki".
Audio
  • Tomasz Poręba: PiS proponuje zrównoważony rozwój kraju (Trójka/Salon polityczny Trójki)

Wygrana Prawa i Sprawiedliwości w samorządach miałaby zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości pomóc w lepszym rozwoju poszczególnych regionów poprzez sprawną współpracę władzy centralnej i lokalnej. – Im bardziej jest zgodna, harmonijna współpraca rząd-samorząd tym więcej korzyści dla województwa – powiedział Tomasz Poręba.

Europoseł podkreślił jednak, że każde ugrupowanie, które zwycięży w poszczególnych w regionach, może liczyć na współpracę z rządem. – Niezależnie czy będzie rządziła opozycja, czy Prawo i Sprawiedliwość, będziemy realizować program zrównoważonego rozwoju Polski – dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Tomasz Poręba zapowiedział, że również kandydat, który wygra wybory na prezydenta Warszawy, będzie mógł liczyć na wsparcie władz centralnych przy realizacji strategicznych projektów, takich jak rozwój metra.

Według polityka czas rządów koalicji PO-PSL był okresem, kiedy mniejszą uwagę poświęcano wschodniej części Polski. – Jeżeli chodzi o drogi, obwodnice czy inwestycje sportowe, Polska wschodnia była kompletnie zapomnianą częścią naszego kraju – powiedział Tomasz Poręba.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

 

Czytaj także

Tomasz Poręba: po stronie opozycji nie ma wizji ani polemiki, jest tylko agresja

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2018 10:59
Po stronie opozycji nie ma programu, nie ma wizji, nie ma polemiki, jest tylko agresja - ocenił w sobotę szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba. - Dzisiaj pytam Platformy Obywatelskiej: jaki ma pomysł na wybory samorządowe? Jaki macie program? - mówił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef sztabu PiS przedstawił akcję billboardową. "PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom"

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 14:33
PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom - billboardami z takim napisem PiS odpowiada PO i Nowoczesnej na ich akcję. Rząd PiS w kwestii ściągalności VAT wykazał się skutecznością i determinacją, rząd PO - biernością i brakiem chęci działania - oświadczył szef sztabu PiS Tomasz Poręba.
rozwiń zwiń