X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Scheuring-Wielgus ws. obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej: tęcza nie obraża

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 08:52
– Nie ma dla mnie żadnego problemu w tym, że tęcza jest w aureoli Matki Boskiej Częstochowskiej – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka Teraz!, kandydująca z list Wiosny do Parlamentu Europejskiego.
Audio
  • Joanna Scheuring-Wielgus ws. profanacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej (Salon polityczny Trójki)

W poniedziałek podejrzaną o profanację wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej zatrzymała policja. Za obrazę uczuć religijnych Elżbiecie Podleśnej grozi grzywna, ograniczenie lub nawet pozbawienie wolności do lat dwóch.

Joanna Scheuring-Wielgus na swoim profilu na Twitterze opublikowała ten sam wizerunek z podpisem "Piękna ta Maryja teraz". Jak mówiła w Trójce, była to akcja wymyślona przez Martę Lempart ze Strajku Kobiet, aby wesprzeć Elżbietę Podleśną.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Nie byłoby w porządku, gdyby na obrazie Matki Boskiej została zamieszczona swastyka. To jest symbol zakazany i obraża. Tęcza nie obraża – podkreśliła posłanka.

Dodała, że "Matka Boska Częstochowska wygląda pięknie w aureoli z tęczy, ponieważ tęcza jest symbolem nadziei, wolności, poczucia szacunku".

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Joanna Scheuring-Wielgus mówiła również o współpracy z Robertem Biedroniem i wyborach do Parlamentu Europejskiego.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Joanna Scheuring-Wielgus (posłanka Teraz!, kandydująca z list Wiosny do PE)
Data emisji: 10.05.2019 
Godzina emisji: 8.13

mr/mk

Czytaj także

Joanna Scheuring-Wielgus: szacunek dla innych jest najważniejszy

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 17:09
W audycji "Nieznani znani 24" o sobie mówiła posłanka partii Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus. Polakom jest znana głównie jako polityk, ale gość PR24 to także socjolog, menedżer kultury, działaczka społeczna i samorządowa.
rozwiń zwiń