X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adrian Zandberg: Koalicja Europejska już właściwie przegrała te wybory

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 09:43
– Ten statek wziął na pokład zbyt wiele osób, zbyt różnych i zbyt ze sobą skłóconych – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Adrian Zandberg z Lewicy Razem, opisując problemy Koalicji Europejskiej. 
Audio
  • Adrian Zandberg o Koalicji Europejskiej (Salon polityczny Trójki)

– Koalicja Europejska rozszerzy się o nowe podmioty. Prezentacja partii i środowisk, które wesprą ten projekt jeszcze przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, nastąpi w przyszłym tygodniu – informował w piątek 10 maja lider PO Grzegorz Schetyna. Koalicję – projekt powołany pod koniec lutego na majowe wybory do Parlamentu Europejskiego – współtworzą już PO, PSL, SLD, Nowoczesna oraz Zieloni. 

– To, co już chyba widać, i to, co chyba wie już też Grzegorz Schetyna, to to, że Koalicja Europejska nie wyszła, że już właściwie przegrała te wybory – powiedział w Trójce Adrian Zandberg. Ocenił, że kampania wyborcza Koalicji Europejskiej przebiega niemrawo, a sama koalicja nie ma "tego czegoś wspólnego". – To się po prostu nie klei, nie ma energii, żeby pójść do przodu – dodał. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Gdy spojrzy się na partie, które tam wchodziły, to z prostego matematycznego zsumowania koalicja ta powinna już być dwie długości przed PiS, a widać jasno, że w kolejnych sondażach z PiS przegrywa – wskazał gość Trójki. Podkreślił, że "mechaniczne wepchnięcie wszystkich, od Giertycha po Czarzastego, na jedną listę nie ma prawa zadziałać". – Lewica Razem nie wejdzie do tak zbudowanej koalicji – dodał. 

Adrian Zandberg mówił też o szansach na współpracę z Wiosną Roberta Biedronia, problemie przestępstw seksualnych w Kościele i relacjach na linii państwo-episkopat. 

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Adrian Zandberg (Lewica Razem)
Data emisji: 13.05.2019 
Godzina emisji: 8.14

fc/mk

Czytaj także

Sondaż: przewaga PiS nad Koalicją Europejską w wyborach do europarlamentu

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 21:00
Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się w ten weekend, obóz rządzący zdobyłby 35,1 proc. głosów, a Koalicja Europejska 31,9 proc. - wynika z sondażu przygotowanego przez pracownię Indicator dla niedzielnych "Wiadomości" TVP.
rozwiń zwiń