X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robert Biedroń: brudna polityka mnie brzydzi, zrobiłem wszystko, by wyjaśnić tę sprawę

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 08:59
– Wiosna wygrała, jestem bardzo zadowolony. Sławomir Neumann dostał zakaz mówienia kłamstw – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Robert Biedroń, lider Wiosny.
Audio
  • Robert Biedroń o wyroku sądu ws. wypowiedzi Sławomira Neumanna (Salon polityczny Trójki)

Sąd zakazał w poniedziałek Sławomirowi Neumannowi (PO) rozpowszechniania nieprawdziwej informacji nt. reakcji na przypadek pedofilii w Słupsku ze strony Roberta Biedronia. Jednocześnie sąd oddalił wniosek Wiosny o przeprosiny, sprostowanie i wpłatę 100 tys. zł na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Robert Biedroń stwierdził, że w kwestii pedofilii od lat walczy o prawdę. Jak mówił, brzydzi się polityką opartą na kłamstwie.

– Sąd orzekł, że zrobiłem wystarczająco dużo, aby wyjaśnić tę sprawę. Jak tylko dowiedziałem się o tym, odsunąłem tego człowieka od pracy, zabezpieczyłem dobro dzieci i powołałem zespół, który zbadał całą sprawę. Skierowałem także pismo do prokuratury o więcej informacji – tłumaczył lider Wiosny.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość Trójki stwierdził również, że "Platforma Obywatelska gra z Wiosną w ciuciubabkę". – Raz mówi tak, a raz inaczej. Zależy, jak jej pasuje i co mówią sondaże. Jak trzeba schować związki partnerskie, to je chowa, a jak trzeba je wyciągać, to je wyciąga – podkreślił polityk.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Robert Biedroń (Wiosna)
Data emisji: 21.05.2019
Godzina emisji: 8.14

mr/kw

Czytaj także

Robert Biedroń: wygraliśmy proces wyborczy przeciwko Sławomirowi Neumannowi. Szef klubu PO-KO: nie musimy przepraszać

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 12:00
Sąd zakazał w poniedziałek Sławomirowi Neumannowi (PO) rozpowszechniania nieprawdziwej informacji nt. reakcji na przypadek pedofilii w Słupsku ze strony Roberta Biedronia. Jednocześnie sąd oddalił wniosek Wiosny o przeprosiny, sprostowanie i wpłatę 100 tys. zł na rzecz organizacji pożytku publicznego. 
rozwiń zwiń