X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robert Biedroń: lewica zawsze wygrywała wybory, kiedy szła do nich zjednoczona

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 08:40
– Lewica się jednoczy. Na pewno nie będzie formuły, w której gromadzimy się wokół jednej partii politycznej. To będzie historyczny moment, bo przez wiele lat nie potrafiliśmy się dogadać – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" szef Wiosny Robert Biedroń.
Audio
  • Robert Biedroń o budowie zjednoczonej lewicy (Salon polityczny Trójki)

– Wiosna wniesie do lewicy energię, świeżość i entuzjazm. Będziemy rozmawiali o tym, jak przedstawić nasze programy, by uczynić z tego alternatywę dla PiS – podkreślił Robert Biedroń. 

– Chcieliśmy budować szeroki front lewicowy, ale SLD wybrał Koalicję Obywatelską. Jeżeli uda nam się połączyć wyborców SLD i ludzi lewicy i stworzyć szeroką ofertę lewicową, to będzie to szansa nie tylko na odsunięcie PiS od władzy, ale na nadanie nowego kształtu w polskiej polityce – przyznał gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Lider Wiosny odniósł się także do kwestii zrzeknięcia się przez niego mandatu do europarlamentu. – Nie zamierzam rezygnować z mandatu tak długo, jak będzie mi on potrzebny do wykonywania służby publicznej. Będę jednym z liderów polskiej lewicy do wyborów parlamentarnych. O listach jeszcze nie rozmawiamy, decyzje będziemy podejmowali w najbliższych dniach – poinformował.

Zapytany o e-maile, w których zachęcał członków PE do niegłosowania na przedstawicieli PiS, odpowiedział: – Nie chcemy, aby Unią Europejską rządziły osoby, które jej nie szanują. Decyzję podjęło 28 krajów i żaden z nich nie powiedział, że chce stanąć w obronie PiS. Jest to partia kompletnie zmarginalizowana w Europie – zaznaczył Robert Biedroń.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzący: Beata Michniewicz
Gość:
 Robert Biedroń (prezes partii Wiosna)
Data emisji: 19.07.2019
Godzina emisji:
 8.14

Czytaj także

Robert Biedroń namawiał europosłów do niegłosowania na kandydatów PiS

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 10:29
Prosimy o głosowanie przeciwko kandydatom polskiej partii rządzącej Prawo i Sprawiedliwość - napisał w mailu, przesłanym do eurodeputowanych przed wyborami prezydiów Parlamentu Europejskiego, lider Wiosny i europoseł tej partii Robert Biedroń.
rozwiń zwiń