X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory parlamentarne 2019. Paweł Kukiz: dla mnie najważniejsze są postulaty Kukiz'15

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 09:06
– PSL jako partia kojarzona najbardziej z systemem wpisała do swojego programu postulaty, które by ten system przewróciły do góry nogami. Stąd decyzja o porozumieniu – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Paweł Kukiz, lider ruchu Kukiz'15.
Audio
  • Paweł Kukiz o porozumieniu z PSL (Salon polityczny Trójki)

W czwartek liderzy Kukiz'15 Paweł Kukiz i PSL Władysław Kosiniak-Kamysz podpisali porozumienie programowe o współpracy w wyborach do Sejmu. Kandydaci Kukiz'15 będą startować z list komitetu PSL-Koalicja Polska.

Paweł Kukiz odniósł się do wspomnianej decyzji w "Salonie politycznym Trójki". – PSL jako partia kojarzona najbardziej z systemem wpisała do swojego programu postulaty, które by ten system przewróciły do góry nogami. Stąd decyzja o porozumieniu – przyznał gość Trójki. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Po raz pierwszy z tymi postulatami przyszedłem do Prawa i Sprawiedliwości, bo jest to największa partia, która w ciągu dwóch posiedzeń Sejmu jest w stanie wcielić propozycje Kukiz'15 w życie. Jeżeli PiS by tego dokonał, to nie ma potrzeby, żebym w ogóle startował w wyborach – dodał. 

Paweł Kukiz mówił też, że swoje cele zrealizuje każdymi metodami. – Ja tego nie robię dla siebie – podsumował. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Magdalena Uchaniuk-Gadowska 
Gość: Paweł Kukiz (lider ruchu Kukiz'15)
Data emisji: 9.08.2019
Godzina emisji: 8.13

kad/mk

Czytaj także

Nieoficjalnie: P. Kukiz i S. Tyszka "jedynkami" na listach PSL

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 07:30
Lider Kukiz’15 Paweł Kukiz, wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka, wiceszefowa Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj, poseł Jarosław Sachajko i poseł Paweł Szramka mają być "jedynkami" na listach PSL-Koalicja Polska - podaje Polska Agencja Prasowa.
rozwiń zwiń